Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

10 ienākumu avoti, ko var pievienot komercdarbībai

Kā attīstīt uzņēmējdarbību

Daudzējādie ienākumu avoti nozīmē, ka jūsu uzņēmējdarbībā ir vairāk par vienu veidu kā pelnīt naudu. Piemēram, jūs pārdodat produktus un veicat pakalpojumus, kas ir divi dažādi ienākumu avoti. Bet tas ir tikai sākums. Tālāk būs minētas 10 idejas par dažādiem ienākumu avotiem, ko jūs varat izmantot, lai uzlabotu savu uzņēmējdarbību.

1. Pārdodiet dažādus pakalpojumus. Vai arī jūs varat apvienot savus pakalpojumus atkarībā no tā, ko jūs klients vēlas. Bet ar to esat uzmanīgi. Neizplešaties pārāk plaši. Jūs vēlaties piedāvāt nedaudz atšķirīgus pakalpojumu veidus, bet jūs nevēlaties pārāk lielu izvēli, jo tā ir ļoti grūti sevi efektīvi pasniegt pircējiem.

2. Pārdodiet paši savus produktus. Tie var būt informācijas produkti (grāmatas, mājas apmācību kursi, kompaktdiski, īpašie ziņojumi utt.) vai tie var būt materiāli produkti. Jūs arī varat sagrupēt vienkāršos produktus produktu līnijās. Tad varat pārdot produktus atšķirīgiem klientiem.

3. Pārdodiet citu cilvēku produktus vai pakalpojumus. Jūs kļūstat par starpnieku. Ja kāds izmanto jūsu starpnieka pakalpojumus, iegādājoties kādu produktu, jūs gūstat peļņu. Šī peļņa var būt sākot no 10% (lielākoties pakalpojumu jomā) līdz pat vairāk kā 50%.

4. Izveidojiet paši savu izplatītāju tīklu. Tagad jūs varēsiet iegūt citus cilvēkus, kas pārdos jūsu produktus un pakalpojumus, un jūs maksājiet viņiem tikai tad, kad kaut kas tiek pārdots! Vai nav lieliski?!?

5. Veidojiet seminārus vai citus pasākumus. Tas var būt vienreizējs seminārs vai lekciju programma. (Ja jūs to organizējat, tad pārliecinieties, ka varēsiet tās ierakstīt un vēlāk pārdot.) Tā ir laba kombinācija. Jūs varēsiet vienā reizē sasniegt lielu cilvēku skaitu, tajā pašā laikā nodrošinot personisku saskarsmi.

6. Licenzējiet vienu no savām programmām vai pakalpojumiem. Tā ir laba ideja, ja tas darbojas jūsu uzņēmumā. Piemēram, treneris var licenzēt savu aprīkojumu vai programmu priekš citiem treneriem. Es neko daudz nezinu, bet Suzanna Faltere- Bārnsa pārdod programmu, kas var iemācīt jums, kā to darīt.

7. Izveidojiet maksas mājas lapu. Jūs ne tikai saņemsiet regulārus ienākumus katru mēnesi, bet arī veidosiet savu klientu bāzi no cilvēkiem, kas ir ieinteresēti iegādāties jūsu produktus vai izmantot pakalpojumus. Ir daudz vieglāk pārdot cilvēkiem, kas jau ir jūsu klienti, nekā sameklēt jaunus. Turklāt cilvēkiem patīk būt par kādas kopienas daļu. Kļūstot par kādas organizācijas biedru, ir vieglāk to paveikt.

8. Izveidojiet ilgstošu klientu programmu. Tas ir līdzīgi pastāvīgo klientu mājas lapai, kur jūs pieprasāt ikmēneša maksu par produktu vai pakalpojumu. Iespējams jūs radīsiet apmaksātu informatīva izdevuma abonēšanu vai piedāvāsiet ikmēneša telefonizētu apmācību vai arī intervēsiet veiksmīgus cilvēkus. Lai kas tas būtu, tas ir kaut kas, par ko cilvēki ir gatavi maksāt jums mazu, bet regulāru ikmēneša maksu.

9. Pārdodiet reklāmas laukumus savā mājas lapā. Tas jūs nepadarīs bagātus, bet tas var kļūt par nelielu labu ienākumu avotu, kas atkarīgs no jūsu mājas lapas apmeklētības biežuma.

10. Izmantojiet programmu Adsense. Tādā veidā jūs ļausiet Google pievienot jūsu mājas lapai reklāmas, par kuru katru apskates reizi jāmaksā. Katru reizi kā kāds uzklikšķinās uz kādu no šīm reklāmām, Google jums maksās procentus. Tīri modīga programma, vai ne? Bet jums jābūt uzmanīgiem. Lielākoties, manuprāt, nav labi, ja cilvēki pamet jūsu mājas lapu, īpaši brīžos, kad viņi iet pie kāda no jūsu konkurentiem. Bet ir reizes, kad tas ir ļoti piemēroti. Piemēram, gadījumā, kad jūs esiet izveidojuši mājas lapu par kādu specifisku hobiju vai arī esiet izveidojuši mājas lapu tikai lai gūtu ienākumus no programmas Adsense izmantošanas. Jums atliek tikai uzstādīt programmu un saņemt peļņu.

Radošs uzdevums – Kā atrast laiku daudzējādo ienākumu avotu radīšanai

Iespējams, visgrūtākais, radot dažādos ienākumu avotus, ir atrast tam laiku, īpaši, ja jūsu primārā biznesa pamatā ir pakalpojumi. Tātad tagad, kad jūs zināt, cik svarīgi tas ir, te ir dažas idejas jūsu domāšanas veicināšanai:
• Pieņemiet darbā virtuālo asistentu vai grāmatvedi, lai viņi paveic tos darbus, kurus jūs jebkurā gadījumā nevarat paveikt.
• Radiet tādas sistēmas jūsu biznesā, lai jūs varētu daudz ātrāk un efektīvāk paveikt savus uzdevumus.
• Paaugstiniet savas cenas, lai jums būtu mazāk klientu un jūs varētu pelnīt vairāk naudas.
• Veltiet sestdienu vai svētdienu darbam savā uzņēmumā. (esiet uzmanīgi, jo tādā veidā variet ātri sevi iztukšot.)

Paņemiet pildspalvu un papīru, kārtīgi padomājiet, kā jūs variet iegūt vairāk laika jaunu ienākumu avotu radīšanai.

Autors: Michele Pariza Wacek
Foto: Philippe Ramakers/ http://www.freeimages.com/photographer/intuitives-29457
Pārpublicēts no iepriekšējās alberts.lv versijas