Kas ir e-paraksts, kā to iegūt un lietot? 

Lai veicinātu ērtāku saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm un dažādu pakalpojumu sniedzējiem, iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir pieejams drošs elektroniskais paraksts.

Kā zināms, drošu elektronisko parakstu var izmantot arī darījumiem juridisku un privātpersonu starpā, piemēram, līgumu, rēķinu u.c. dokumentu parakstīšanai. Tas šodien ir visērtākais veids, kā parakstīt dokumentus, vienlaikus nodrošinot, ka šim parakstam ir tāds pats juridiskais spēks kā dokumentiem, kas veidoti un ir personas parakstīti papīra formā.

Tāpat uzņēmēji savās interneta vietnēs un klientu apkalpošanas portālos var izveidot iespēju apliecināt ar eParaksta rīkiem – eID karti, eParaksta karti un mobilo lietotni eParaksts mobile.  Vairāk par e-parakstu, kā to iegūt un lietot, varat lasīt >>> šeit!

e-paraksts

Taču, ja reiz esat nonākuši Alberta Uzņēmumu grupas interneta vietnē, varbūt ir vērts iepazīties? 🙂

Alberta Uzņēmumu grupa ir pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra ar vairāk kā 10 gadu sekmīga darba pieredzi un kuras spēcīgākās puses ir radoša pieeja, inovatīvi mārketinga un komunikācijas risinājumi un maksimāls rezultāts klienta labā – vai tas būtu zīmola atpazīstamības pieaugums, pārdošanas apjoma palielinājums vai pēc iespējas mazāki reputācijas zaudējumi krīzes komunikācijas gadījumā.

Bieži sakām – MĒS VARAM LABĀK. Un tas nenozīmē tikai labāk par citiem mārketinga un reklāmas jomas uzņēmumiem, bet arī mēs paši pilnveidojamies un augam katru dienu, jo mērķis ir izcilība ikkatrā mūsu daudzpusīgo pakalpojumu šķautnē.

Biežāk pieprasītie Alberta Uzņēmumu grupas pakalpojumi:

mārketings, reklāma un sabiedriskās attiecības >>> http://www.alberts.lv/pakalpojumi/

sabiedriskās domas un tirgus izpēte >>> http://petijumi.lv/

reklāma un publicitāte medijos >>> http://nmg.lv/

semināri un biznesa apmācības >>> https://seminari.lv/

personāla atlase >>> http://working.lv/

Uz sadarbību!

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected], vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts/