Kontakti

Pilna servisa mārketinga, reklāmas un pr aģentūra

alberta uzņēmumu grupa

Alberta Uzņēmumu grupa (AUG) ir mūsdienīga, dzirkstoša un unikālām idejām piepildīta pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra, kas apvieno sevī vērtīgu pieredzi un unikālas zināšanas klientu biznesa veicināšanai. AUG nepārspējamo komandu veido izcili savas jomas speciālisti, kuru pieredze un profesionālās iemaņas piešķir pakalpojumiem īpašu pievienoto vērtību.

A Part of “Euro Media Group” International

Tālrunis 28832500, e-pasts: [email protected]

Ko mēs darām

Reklāmas aģentūra apvieno sevī tradicionālos un inovatīvos mārketinga instrumentus, ietverot interneta mārketingu, sociālos medijus, tiešsaistes un mobilo reklāmu, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), zīmolu izstrādāšanu, tradicionālo druku, sabiedriskās attiecības, grafisko dizainu, mediju plānošanu, animāciju, fotogrāfiju un dažāda mēroga video projektus.

Mūsu vīzija

Ar savu klātbūtni mēs vēlamies veidot sakārtotu, profesionālu un ētisku mārketinga vidi Latvijā, pildot celmlauža lomu jaunu un inovatīvu mārketinga risinājumu izveidē. Mūsu virzītājs: “ALBERTS. Vienmēr pirmais.” atspoguļo pārliecību un jaunu izaicinājumu pieņemšanu, nebaidoties no sakāvēm un gūstot gandarījumu, ko sniedz vērtīgi sasniegumi.

Par Alberta Uzņēmumu grupu

AUG izveidotājs un vadītājs Alberts Jodis ir daudzpusīgs mārketinga un komunikācijas speciālists. Viņš ir viens no pirmajiem šīs nozares attīstītājiem Latvijā, tādēļ Alberta pieredzes bagāžā ir daudz vērtīgu atziņu, iemaņu, arī zaudējumu, kas gadu laikā ir attīstījuši AUG vērtību, stiprinot kompānijas identitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem

Kāda ir veiksmīga mārketinga stratēģija?

Kaut arī mārketinga galvenais mērķis ir produkta pārdošanas veicināšana, mūsuprāt, tas nedrīkst kļūt par virsmērķi. Ja uzņēmums koncentrēsies tikai uz peļņu, novārtā atstājot saturu, kvalitāti un produkta estētisko pievilcību, grandioza mārketinga kampaņa nespēs aizpildīt to vilšanos, ko cilvēkiem, iespējams, būs sagādājis utilitārais produkts. Mūsuprāt, svarīgs ir viss kopums – kvalitatīvs produkts, skaists vizuālais tēls un profesionāla produkta virzīšana, izmantojot uzticamus un kompānijas vērtībām atbilstošas komunikācijas platformas.

Kāda ir mūsdienu reklāma?

Šodien reklāma vairs nav tikai komerciāls informācijas avots, bet gan vesela tehnoloģiju pasaule, kas rada mūsdienīgas mākslas formas. Reklāma spēj iedvesmot, uzrunāt, pārsteigt ar tās dziļo domu un kvalitatīvo “ietērpu”. Video reklāmas mūsdienās sāk iegūt pat īsfilmu raksturu, kas ierauj mūs sajūtu virpulī un tikai beigās, atklājot video ideju, atgādina, ka viss iepriekš redzētais patiesībā ir virzīts par labu kādam produktam. Lūk, tā ir profesionāli radīta vērtība!

Ko uzņēmumam sniedz sabiedriskās attiecības?

Sabiedriskās attiecības ir komunikācijas māksla, kas ļoti ātri var paaugstināt zīmola vērtību vai pilnībā to sagraut. Tādēļ šī kompetence ir svarīga uzņēmuma tēla veidošanā – sabiedriskajām attiecībām ir jābūt par uzņēmuma trumpi. Dažreiz ir jāprot publiski atzīt savas neveiksmes un izskaidrot tās, kamēr citi nav izmatojuši to pret zīmola reputāciju un samazinājuši tā vērtību.

Kādus uzņēmumus Alberta Uzņēmumu grupa redz savā klientu lokā?

Mums rūp ikviena uzņēmuma attīstība un panākumi – no vismazākā lauku strazda līdz pasakaini bagātajam feniksam. To pamatā bieži vien ir veiksmīgs mārketings un profesionāli veidotas sabiedriskās attiecības, taču mēs noteikti nespēsim palīdzēt ikvienam, kas vēlēsies sadarboties. Ir svarīgi, lai klientu mērķi un vērtības sakristu ar aģentūras redzējumu, tikai tad sadarbība būs patiesi vērtīga.

Kā uzņēmums var kļūt par Alberta Uzņēmumu grupas klientu?

Lai izveidotu ilgtspējīgu sadarbību, ir nepieciešams laiks, tādēļ Alberta Uzņēmumu grupa sadarbību ar klientu uzsāk vidēji 1-2 mēnešu laikā. Šis laiks ir nepieciešams, lai izzinātu un iepazītu klientu, tā produktu un izstrādātu tam efektīvākoss mārketinga, reklāmas un PR risinājumus, kas garantē panākumus.

Ja kāds uzņēmums vai privātpersona vēlas uzsākt sadarbību, aicinām pieteikties tiešsaistes konsultācijai pie kompānijas dibinātāja Alberta Jodis, kuras laikā tiks izvērtēta sadarbības iespēja, tās mērķi un abpusējie ieguvumi. Samaksa par pirmo konsultāciju (2h) sastāda EUR 2000 + PVN.

Kādus ieguvumus sniedz sadarbība ar Alberta Uzņēmumu grupu?

Katrs ieguvumus var vērtēt citādi, taču tas, ko varam solīt, ir pārdomāts, strukturēts un pilnvērtīgs produkts, kura izstrādei pieiesim ar maksimālu atbildību. Mēs neliekuļojam, esam godīgi un nevelkam lieki laiku. Sadarbība ir vienkārša un patīkama.