Jauni klienti

Jaunu klientu piesaiste un pārdošanas apjomu palielināšana – tas ir katra uzņēmuma eksistences pamats. Jauniegūti klienti nodrošina ne tikai papildus finanšu ieņēmumus, bet arī jaunu pieredzi, kā arī dod uzņēmumam jaunas idejas, kā uzlabot produktu portfeli. Nerimtīga jaunu klientu plūsma ļauj uzņēmumam neiesūnot, stiprināt tā konkurētspēju un soli pa solim darīt visu, lai apsteigtu sāncenšus. Jauni klienti ļauj uzņēmumam plaukt un attīstīties.

Kā šobrīd uzņēmumi risina jautājumu ar klientu piesaisti? Visdrīzāk tie rīkojas “kā līdz šim”, varbūt ieviešot atsevišķus e-komercijas jauninājumus un ar skatu pār plecu uz konkurentu aktivitātēm. Protams, var veidot jaunus e-komercijas moduļus, var palielināt pārdošanas speciālistu skaitu vai reklāmas budžetu, taču ir vēl viens efektīvs risinājums, kuru ilgstoši izmanto Alberta Uzņēmumu grupas klienti, un kas līdz šim nav bijis publiski pieejams, proti, Alberta Uzņēmumu grupa – viena no pieredzes bagātākajām mārketinga un PR aģentūrām – var rezultatīvi un ilgtermiņā piesaistīt jaunus klientus Jūsu biznesam. Katra jauna klienta piesaiste ir kā inovatīvs risinājums, kā šis klients tiek atrasts, sagatavots darījumam un iedots sadarbības partnera rokās, kura uzdevums ir tikai pabeigt pārdošanas procesu.

Katram uzņēmumam jaunu klientu piesaistei tiek nodrošināta individuāla ceļa karte, jo arī katrs uzņēmums un tā produkts ir personība – atšķiras uzņēmums, tā komanda, preču un pakalpojumu klāsts, cenu līmenis, klientu apkalpošanas kultūra u.tml. Taču neskatoties uz visām šīm niansēm, Alberta Uzņēmumu grupa spēj kvalitatīvi organizēt jaunu klientu piesaistes procesu gandrīz jebkuram uzņēmumam.

DEIVIDS BARONS, nekustamo īpašumu kompānijas AVER BROKERAGE dibinātājs un vadītājs: “Pateicoties sadarbībai ar Albertu, varu savu uzņēmumu attīstīt straujāk. Alberta Uzņēmumu grupa man piesaista reālus klientus, mans uzņēmums no tā gūst papildus ieņēmumus un peļņu, savukārt, daļu no šīm finansēm es investēju mārketingā, reklāmā un PR. Sanāk ļoti interesants modelis, kad reklāmas aģentūra pati nodrošina reklāmas budžetu manam uzņēmumam. Ņemot vērā, ka citiem tirgus dalībniekiem mārketingā jāinvestē pašu līdzekļi, man tas viss dod reālu priekšrocību pār tiem.”

ALBERTS JODIS, Alberta Uzņēmumu grupa: “Ir saprotams, ka kaut vai Eiropas mērogā šāds pakalpojums ir unikāls, neviens no man zināmajiem kolēģiem nepiedāvā neko tādu un neko pat tuvu tam. Tāpēc mūs šobrīd uztrauc nevis piesaistīt aģentūrai pēc iespējas vairāk klientu, kam šo pakalpojumu nodrošināt, bet gan paša pakalpojuma kvalitāte, lai klientu apmierinātība būtu 100% un ne procentu mazāka. Ceru uz izpratni, ka visiem uzņēmējiem vienlaicīgi šādu servisu nodrošināt nevarēsim, taču soli pa solim uz to tieksimies.”

Ja Jūsu uzņēmumu interesē jaunu klientu piesaiste, vēlaties zināt noteikumus uz kādiem tas iespējams – droši sazinieties ar Alberta Uzņēmumu grupu.

Zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected], vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts/