Reklāmas un publicitātes kampaņa par brīvu

2020. gads ir iegriezis notikumu virpuli strauji un neparedzami – mēs esam pārdzīvojuši Covid-19 pavasara krīzi, un šobrīd ir grūti pateikt, kas mūs vēl sagaida nākotnē, tāpēc ikvienam uzņēmumam ir ļoti svarīgi, lai viņa īstenotās mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību, kā arī pārdošanas veicināšanas aktivitātes trāpītu tieši mērķī jeb, citiem vārdiem sakot, būtu maksimāli efektīvas, lai būtu nekļūdīgi mārketinga risinājumi, rezultatīvās reklāmas kampaņas, nepieciešamības gadījumā skaļš PR un tas viss rezultētos ar uzņēmuma ekonomisko augšupeju un arvien jaunu tirgus daļu iekarošanu pat šajā visnotaļ sarežģītajā situācijā.

Saprotot šādas situācijas nopietnību un saprotot arī to, ka Alberta Uzņēmumu grupai, kas ir viena no pieredzes bagātākajām pilna servisa mārketinga, reklāmas un PR aģentūrām, ir daudz plašāks komunikācijas instrumentu arsenāls, nekā jebkurai citai vidusmēra aģentūrai, kas brīžam pat izklausās neticami, mēs vienkārši saprotam, ka Jums tas pašiem ir jāizmēģina sadarbībā ar mums, lai Jūs varētu spriest par mūsu darbaspējām.

Ko tas nozīmē? Esam gatavi finansēt Jūsu uzņēmumam 2–4 nedēļas ilgu reklāmas un komunikācijas kampaņu saziņas kanālos, atbilstoši AUG tirgus analītiķu un ekspertu vērtējumam. Protams, visas aktivitātes tiks saskaņotas ar Jums un pēc kampaņas beigām saņemsiet detalizētu atskaiti par paveikto. Līdz ar to Jums tikai vajadzēs pieņemt lēmumu par tālākas sadarbības turpināšanu vai arī tieši otrādi.

Saprotams, ka visiem Latvijas uzņēmumiem vienlaicīgi nodrošināt reklāmas un publicitātes kampaņu nevarēsim, tāpēc ceram uz Jūsu izpratni, ja kampaņas startu var nākties dažas nedēļas uzgaidīt. Priekšroka tiks dota uzņēmumiem – vietējiem ražotājiem.

Noteikti Jūs varētu interesēt, kādas ir sadarbības iespējas un attīstības scenāriji ar Alberta Uzņēmumu grupu pēc šīs 2–4 nedēļu ilgās kampaņas?

1) Jūs skaidri un gaiši atzīstat, ka šī kampaņa nebija tas, ko gaidījāt, sadarbību turpināt nevēlaties un par veikto darbu Jums būs jāmaksā tieši nulle;

2) Jūs atzīstat veiktās reklāmas aktivitātes par interesantām, taču šobrīd tālākas aktivitātes veikt nevēlaties, bet, cienot paveikto, esat gatavi kompensēt kampaņas izmaksas, tādā veidā atstājot iespēju sadarbībai nākotnē;

3) Jums patīk viss, Jūs redzat rezultātu un vēlaties turpinājumu, esat gatavi segt jau realizētās kampaņas izmaksas un vēlaties plānot tās turpinājumu, t.sk. arī ieviešot tajā korekcijas un paplašinot tās spēku uz nākamajiem mēnešiem.

Bieži vien reklāmas efektivitāte slēpjas tādās niansēs, kuras pat grūti izskaidrot kādam, kurš ar to nenodarbojas ikdienā. Tāpēc arī vēlamies parādīt, ko nozīmē efektīva kampaņa, ja ar to strādā profesionāļi un vienkārši sakām – mēs izdarīsim, paši investēsim līdzekļus Jūsu uzņēmuma reklāmas kampaņā un tad arī varēsiet vērtēt sasniegto.

Uz sadarbību!

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: info@alberts.lv, vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts/

Plašāka informācija par:
– Alberta Uzņēmumu grupas mārketinga, reklāmas un PR pakalpojumiem: http://www.alberts.lv/pakalpojumi/
– sabiedriskās domas pētījumiem: http://petijumi.lv/
– tirgus izpēti: http://tirgusizpete.lv/
– Nacionālo mediju grupu: http://nmg.lv/
– reklāmrakstu izvietošanu: http://reklamraksti.lv/
– reklāmas tekstu sastādīšanu: http://reklamteksti.lv/
– preses relīžu sagatavošanu: http://relizes.lv/
– telemārketingu: http://telemarketings.lv/
– biznesa apmācībām: https://seminari.lv/
un http://registreties.lv/apmacibas/
– personāla atlasi (lic. Nr. 77/2019): http://working.lv/