Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pasaules Dabas Fonds: Vai tev ar to pietiks?

Pasaules Dabas Fonda  sociālā kampaņa izrotā pilsētvidi ar skaistiem Latvijas dabas skatiem, tajā pašā laikā brīdinot par dabas bagātību apdraudējumu, ko radām mēs paši. Vides reklāmas ir dizainiski ļoti pievilcīgas un iedvesmojošas – uz pelēkās pilsētvides fona tās izceļās ar vitalitāti un patiesu dabiskumu.

Vides reklāmā dabiskais un laikmetīgais mijas ar mūsdienīgo, kas arī atklāj šīs kampaņas svarīgāko vēstījumu – vai mūsdienu tehnoloģijas spēs aizstāt unikālās dabas vērtības? Plakātā veiksmīgi izceltas aktualitātes, jo nevienam nav noslēpums, ka dzīvojam “aplikāciju” un “tīklu” pasaulē.

Izvēlētie attēli raisa patīkamas sajūtas, atgādinot par bezrūpīgajām vasaras dienām, kas pavadītas ārpus pilsētas steigas – šīs asociācijas lieliski nostrādā un liek aizdomāties par to, ko zaudējam.

Pasaules Dabas Fonds atklāj, ka bioloģiskā daudzveidība Latvijā sarūk – ik gadu tiek nocirsti bioloģiski augstvērtīgi meži. Baltijas jūra ir kritiskā stāvoklī, eitrofikācija un mirušās zonas stiepjas plašās teritorijās. Daudzas lašupes joprojām nosprosto mazie HES.

Pēc Zaļāko valstu pētījuma datiem Latvija šobrīd ir 40. vietā.

Dalies, , Google Plus, Pinterest,