Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

First Utility savā jaunajā reklāmas video atklāj unikālu enerģijas avotu

Enerģijas piegādātājs rada asprātīgu video, kas ironizē par mārketinga pasaules radītajiem pārspīlējumiem

“Vienradži liek laternām spīdēt spožāk, televizoriem rādīt spilgtāku attēlu un ēdienam krāsnī pagatavoties ātrāk,” tā teikts  Apvienotās Karalistes enerģijas piegādātāja First Utility  jaunajā reklāmas video.

Reklāma ir patiesi savdabīga – tās centrālais tēls ir vienradzis, kurš, kā teikts video, ir HD elektrības vēstnesis, kas apgādā pilsētu ar vēl nepieredzētu elektroenerģijas spēku.

Tas viss izklausās komiski, tādēļ arī reklāmas beigās zīmols atmet pompozitāti un atklāj, ka elektrība visur ir vienāda, tad kādēļ jāpārmaksā?

Šī reklāma veidota kā neliela parodija par mārketinga uzburto pasauli, kas tiecas “izpušķot” realitāti, piešķirot ierastām lietām unikālas īpašības un pārliecinot cilvēkus par to vitālo nepieciešamību.

First Utility ir visstraujāk augošais un lielākais neatkarīgais Lielbritānijas enerģijas piegādātājs. Kompānija piegādā gāzi un elektrību vairāk nekā 600 000 klientu visā Apvienotajā Karalistē, un ir apņēmusies palīdzēt cilvēkiem samazināt enerģijas rēķinus, piedāvājot lētākus tarifus, kā arī palīdzot klientiem patērēt mazāk enerģijas, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas.

Foto: plaisanter/https://www.flickr.com/photos/plaisanter//https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/