Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

SEO optimizācija

Pakalpojumi

Mūsdienās arvien lielāku nozīmi mārketingā un uzņēmuma veiksmīgā attīstībā ieņem SEO jeb Search Engine Optimization (informācijas optimizēšana atbilstoši meklēšanas sistēmu prasībām), kas palīdz Jūsu mājas lapai nonākt Google un citu meklētājsistēmu pirmajās lapās.

SEO pamatā ir mārketinga forma, kas sevī ietver mājas lapas izveidi un tās satura maksimālu piemērošanu meklēšanas sistēmu un meklētāju prasībām internetā izmantojot noteiktus atslēgvārdus. To galvenais mērķis ir padarīt klienta mājas lapu pieejamu to potenciālajiem apmeklētājiem un klientiem, kā arī veicināt Jūsu zīmola atpazīstamību.

Google meklētājs indeksē, jeb lasa jūsu mājas lapas un apakšlapu saturu, kas tiek saglabāts datu bāzē. Atkarībā no tā, cik augsts ir jūsu lapas vērtējums un informācijas saderība ar tekstu, kas ir jūsu mājas lapā, Google ierindos Jūs noteiktā vietā meklēšanas rezultātu sarakstā.

Visi, kas zina, kas ir SEO, piekritīs, ka bez SEO nav iespējams iztikt, ja vēlaties, lai Jūsu mājas lapas apmeklējums pieaug un tā autoritāte palielinās. Jo augstāk ir mājas lapas reitings meklētāju rezultātos, jo lielākas izredzes, ka tieši Jūsu mājas lapu apmeklēs interneta lietotāji.

Kā panākt, lai Jūsu lapa ir Google pirmajā lapā? Pāris svarīgi faktori, kas jāievēro:

  • Pārliecinies, ka visas adreses (linki) mājas lapā ir loģiskas un precīzi atspoguļo katras lapas būtību.
  • Radi saturu, kas pielieto vārdus un attēlus, kurus cilvēki izmanto, lai sameklētu piedāvāto preci vai pakalpojumu.
  • Pievieno attēliem atbilstošus nosaukumus.
  • Piešķir mājas lapas sadaļām nosaukumus (TITLE) un aprakstus (META).
  • Tekstā iesaisti svarīgākos atslēgas vārdus.

Pateicoties Alberta Uzņēmumu grupas programmētāju komandai, kura spēkos ir izprast, kā meklētājs meklēs nepieciešamo informāciju un psiholoģiskās īpatnības darbā ar internetu, tagad SEO optimizācija ir viegli izpildāms uzdevums.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts