Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Prezentācijas, reklāmas pasākumi un izstāžu konstrukcijas

Pakalpojumi

Prezentācijas vai reklāmas pasākumi ir mērķtiecīgi radīti vienreizēji pasākumi, kas tiek orientēti uz konkrētu, šauru mērķauditoriju.

Prezentāciju un reklāmas pasākumu plānošanu ieteicams sākt laicīgi: vismaz 3 mēnešus vai pat gadu pirms plānotā pasākuma norises datuma. Izstrādājot prezentācijas pasākumus, tāpat kā jebkurām citām darbībām – jānosaka to mērķis, jāuzskaita sasniedzamās lietas un rādītājus, pēc kuriem varētu tikt aprēķināts pasākuma ienesīgums.  Būtiskākie rādītāji novērtējot prezentācijas efektivitāti ir pasākuma apmeklējums un piesaistīto (jauno) klientu skaits.

Prezentācijām un reklāmas pasākumiem tiek atvēlēts konkrēts budžets, naudas līdzekļi ar kuriem veiksmīgi operēt un kuros iekļauties, neaizmirstot ne par ko – reklāmas materiāliem, drošības jautājumiem, galda piederumiem, pašiem galdiem un krēsliem, mašīnu novietošanas iespējām, uzkopšanas pakalpojumiem un citām būtiskām lietām.

Vēl viens būtisks solis, kas ir jāizsver plānojot prezentācijas un reklāmas pasākumus, ir publicitāte, jo ikkatra prezentācija ir orientēta uz atspoguļojumu, reakciju no plašsaziņas līdzekļiem un mutvārdu atsauksmēm no apmeklētājiem.

Lai veiksmīgāk ieplānoto šo atgriezenisko saiti no medijiem, ir jānoskaidro prezentācijas raksturs:

Pēc pasākuma būtu lietderīgi rast atbildes uz jautājumiem – vai tika īstenoti pasākuma mērķi? Kas bija labi un kas varēja būt vēl labāk? Vai atgriezeniskā saite ar auditoriju tika novērota un kāda ir tās radīto seku efektivitāte?

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem organizē prezentācijas un reklāmas pasākumus tādā līmenī, lai  uz visiem augšminētajiem jautājumiem atbildētu pozitīvi.

ALBERTS saviem klientiem arī organizē un plāno dalību dažādās izstādēs – gan vietēja mēroga, gan arī starptautiska mēroga izstādēs. Tiek izstrādātas izstāžu konstrukcijas apvienojot klienta vēlmes un uzņēmuma korporatīvo stilu ar stenda oriģinalitāti un funkcionalitāti.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts