Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Finanšu komunikācija

Pakalpojumi

Spēja skaidri komunicēt un izteikt savu viedokli ir svarīga ikvienam uzņēmuma vadītājam, taču finanšu valoda bieži vien ir tehniska un sarežģīta, kas savukārt var radīt problēmas, sazinoties ar nespeciālistiem.

Taču nedrīkst aizmirst, ka finanšu komunikācija biznesam ir svarīga, jo tā palīdz darbiniekiem izprast uzņēmuma politiku un pieņemt apzinātus lēmumus. Finanšu tirgus tiek stingri regulēts, un politikas veidotāji pastāvīgi uzrauga tā darbību. Tas palielina nepieciešamību pēc zināmām attiecībām ar plašu ieinteresēto personu loku, ne tikai ieguldītājiem.

Kopumā finanšu komunikācija fokusējas uz trīs interešu grupām:

1. Investoriem

Stratēģiska un operatīva komunikācija ar investoriem un citām atbilstošām finanšu mērķa grupām ir ļoti nozīmīga. Veiksmīga finanšu komunikācija veicina uzņēmuma potenciālu, vienlaikus samazinot nenoteiktību. Privātpersonas un uzņēmumi, kas pēta iespēju veikt ieguldījumus jūsu uzņēmumā, ir tiesīgi redzēt un pārskatīt finanšu pārskatus, kas attiecas uz jūsu vispārējo finansiālo stāvokli, kā arī sīkāku informāciju par konkrētiem projektiem, kas viņus varētu īpaši ieinteresēt.

2. Finanšu darījumiem

Finanšu darījumi piedāvā sarežģītas komunikācijas problēmas. Godīgas un pilnīgas finanšu informācijas atspoguļošana ārējām organizācijām nav tikai laba biznesa prakse, tas ir arī jūsu kā uzņēmuma īpašnieka juridiskais pienākums.

3. Finanšu PR

Uzņēmuma reputāciju var uzlabot, iesaistoties proaktīvā plašsaziņas līdzekļu darbā, pamatojoties uz finanšu informāciju. Līdzīgi spēcīgs plašsaziņas līdzekļu profils var palielināt investoru interesi.

Taču jāatceras, ka neprasmīga komunikācija par finanšu rezultātiem, stratēģiju un nākotnes plāniem noved pie spekulatīvas vai pat kļūdainas datu interpretācijas medijos, kas, neapšaubāmi, var dārgi maksāt uzņēmuma biznesam.

Alberta Uzņēmumu grupa palīdzēs nodrošināt efektīvu klienta komunikāciju ar sadarbības partneriem, analītiķiem, žurnālistiem, klientiem, darbiniekiem un citām iesaistītajām pusēm, kurām ir nepieciešama precīza un konsekventa informācija par uzņēmumā notiekošo.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts