Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Korporatīvā komunikācija

Pakalpojumi

Mūsdienās uzņēmumi pastāvīgi kontaktējas – gan ar klientiem, gan biznesa partneriem, gan žurnālistiem, kā arī saviem darbiniekiem, tāpēc, neatkarīgi no tā, kam šī komunikācija ir paredzēta, korporatīvās komunikācijas uzdevums ir veidot pēc iespējas labāku uzņēmuma tēlu un celt kompānijas vērtību.

Var teikt, ka korporatīvā komunikācija ietver visu komunikāciju, ko uzņēmums veic. Korporatīvā komunikācija attiecas gan uz attiecībām ar darbiniekiem, gan klientiem, kas darbiniekiem ir svarīgākās kontaktpersonas un kuri, ja netiek pienācīgi uzrunāti, neko neiegādāsies un veicinās uzņēmuma bankrotu. Arī darbam ar presi – sabiedrisko attiecību jomai – vajadzētu darboties tāpat kā korporatīvajai komunikācijai. Tāpat arī kontakti ar investoriem, akcionāriem un citiem biznesa partneriem jāveic atbilstoši stratēģijai.

Korporatīvās identitātes izpratnē korporatīvajai komunikācijai jārada vienots attēls visos kanālos. Veiksmīga korporatīvās komunikācijas stratēģija palīdz uzņēmumam pareizi kontrolēt savu ietekmi uz citiem.

Korporatīvās komunikācijas mērķis ir:

  • Nostipriniet korporatīvo identitāti
  • Palieliniet atpazīšanas vērtību
  • Uzlabot profesionalitāti
  • Uzlabot darba atmosfēru

Kompānijas saziņai nav obligāti jābūt rakstveidā, pat ja tas tur ir acīmredzamākais komunikācijas veids. Vienveidīgai korporatīvai komunikācijai ir jēga arī tiešās viena ar otru sarunās vai telefona zvanos.

Labi pārvaldīta, elastīga un noturīga korporatīvās komunikācijas prakse var dot gan vidēja, gan ilgtermiņa ieguvumus. Tas uzņēmumam ļauj iegūt atšķirīgu identitāti pārpildītā un intensīvi konkurējošā tirgus vidē. Klienti ir uzticīgāki uzņēmumam un parasti jūtas pozitīvi, pērkot vai patērējot uzņēmuma produktus un pakalpojumus. Biznesa investori ir apņēmušies veikt ieguldījumus uzņēmumā. Akcionāri joprojām ir pārliecināti par uzņēmuma ilgtermiņa perspektīvām un rentabilitāti.

Alberta Uzņēmumu grupa palīdzēs Jums sagatavoties komunikācijai PR krīzes laikā, atjaunot uzņēmuma tēlu un reputāciju, kā arī veidot korporatīvo identitāti.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts