Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Komunikācijas stratēģija un plānošana

Pakalpojumi

Komunikācija notiek katru dienu un nepārtraukti, taču nereti ikdienas komunikācija mēdz būt haotiska, kas nemaz nepalīdz sasniegt iecerētos mērķus, bet šeit jāatceras, ka komunikācija ir svarīga produkta sastāvdaļa. Līdz ar to katram uzņēmumam ir nepieciešama komunikācijas stratēģija jeb plāns komunikācijas mērķu sasniegšanai.

Komunikācijas stratēģija attiecas uz iekšējo komunikāciju, mārketinga komunikācijām un sabiedriskajām attiecībām. Tai ir četras galvenās sastāvdaļas: komunikācijas mērķi, mērķauditorija, komunikācijas plāns un kanāli. Efektīvā komunikācijas stratēģijā tiek izmantots sistemātisks process un uzvedības teorija, lai izstrādātu un īstenotu komunikācijas aktivitātes, kas veicina sabiedrības attieksmes maiņu pret produktu un zīmolu kopumā. Protams, ir jābūt elastīgam un gatavam mainīties, ja nepieciešams, bet, lai darbotos efektīvi, jums ir jāizvirza uzdevumi un sasniedzamie mērķi.

Kāpēc jāizstrādā komunikācijas stratēģija?

Komunikācijas stratēģija nosaka virzienu, kā uzņēmumam tālāk attīstīties, un tā uzdevums ir panākt, lai komunikācijas aktivitātes, produkti un viss pārējais darbotos harmoniski, palīdzot sasniegt vēlamās izmaiņas. Izmantojot saskaņotu komunikācijas stratēģiju, darbiniekiem un partneriem ir atskaites punkts, uz kuru viņi var atsaukties dažādos programmas attīstības posmos.

Komunikācijas pasākumu plāns ir komunikācijas stratēģijas praktiskais rezultāts. Tajā apkopoti visu ieviešanas projektā iesaistīto institūciju ierosinājumi, praktiskie ieteikumi un ikdienas darba pieredze katram ar savu auditoriju.

Ja klientiem patīk tas, kā jūs ar viņiem komunicējat, un tas viņiem liek justies mīlētiem un aprūpētiem, tas nozīmē lielāku pārdošanas apjomu un lielākus ieņēmumus Jums. Iegaumējiet – komunikācijas stratēģija ir ceļvedis, kas palīdz pārveidot uzņēmumu par zīmolu.

Jā, protams, ir tik daudz mediju un komunikācijas kanālu un nereti rodas jautājums, kā atrast pareizo veidu, kā pievērst auditorijas uzmanību? Šeit palīdzēs Alberta Uzņēmumu grupa, kas jau gadiem ilgi uzņēmumiem veido komunikācijas stratēģiju, kas palīdzēs apsteigt konkurentus un sasniegt mērķus.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts