Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Digitālie risinājumi un web izveide

Pakalpojumi

Tehnoloģijas un digitālie risinājumi var būt lielisks ikdienas palīgs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un individuālajiem komersantiem. Labā ziņā ir tāda, ka mūsdienās digitālo risinājumu piedāvājums ir pietiekami plašs, lai katrs spētu izvēlēties sev piemērotāku, sākot no mājaslapu izstrādes, beidzot ar dažādiem IT risinājumiem.

Ar digitāliem risinājumiem mūsdienās var saprast vairākus pakalpojumus. Populārākie no tiem ir:

Mājaslapas izstrāde

Lai arī izveidot skaistu un modernu mājas lapu, interneta veikalu vai blogu būtībā var ikviens, tomēr mājaslapas izstrāde nav tik viegla, kā pirmajā mirklī šķiet. Svarīgs ir gan individuāls dizains, gan risinājumi, ar kuru palīdzību nodrošināt mājaslapu ērtumu, inovācijas un efektivitāti. Jāatceras, ka uzņēmuma mājas lapas izveide ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā piesaistīt klientu un sadarbības partneru interesi, tāpēc tai jāpievērš īpaša uzmanība.

Mājaslapas audits

Lai sasniegtu nospraustos mērķus, nepieciešams, lai Jūsu mājaslapas saturs veidotu dialogu ar klientiem, tāpēc ļoti nozīmīgs ir mājaslapas audits, kas palīdz noteikt, vai jūsu SEO stratēģija ir pareiza, cik viegli mājaslapā ir atrodama apmeklētājiem nepieciešamā informācija, ko dara jūsu konkurenti, cik efektīva ir mājaslapa un ko vēl varētu darīt, lai uzlabotu to. Mājaslapas audits šodien palīdz atbildēt uz svarīgākajiem jautājumiem par jūsu mājaslapas efektivitāti.

Landing page

Piezemēšanās lapas (landing page) galvenais mērķis ir pārdot produktu vai arī iegūt klientu kontaktinformāciju, ievērojami samazinot investīcijas un izstrādes laiku. Digitālajā mārketingā landing page ir atsevišķa tīmekļa lapa, kas īpaši izveidota mārketinga vai reklāmas kampaņas mērķiem. Apmeklētājs “piezemējas”, kad ir noklikšķinājis uz Google AdWords reklāmas vai tamlīdzīgas reklāmas.

IT risinājumi

Informācijas tehnoloģijas (IT) sniedz neaizstājamu atbalstu biznesa procesiem, ja ir iespējams tās kvalitatīvi izmantot. Atbilstoši IT risinājumi var celt ne vien uzņēmuma produktivitāti un izaugsmi, bet arī klientu apmierinātību ar sniegtajiem pakalpojumiem.

Tāpat pie digitālajiem risinājumiem pieskaitāma mobilo aplikāciju izveide, e-komercijas risinājumi, hostinga pakalpojumi utt.

Alberta Uzņēmumu grupa palīdz gan maziem, gan lieliem klientiem veikt nepieciešamos digitālos risinājumus un nodrošina, ka ikvienam jūsu klientam turpmāk būs skaidrs priekšstasts par uzņēmumu, tā vērtībām un piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts