Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Reklāmas suvenīri

Reklāmas suvenīri

Biznesa dāvanas ir bonusi materiālu lietu izpausmē, kuri tiek piešķirti esošajiem klientiem kā pateicība par veiksmīgu sadarbību vai potenciālajiem klientiem ar vēlmi dibināt kontaktus un veicināt sadarbības iespējas.

Oriģinālu biznesa dāvanu iespējas ir plašas, sākot ar klasiskām vērtībām un beidzot ar vairāk oriģināliem risinājumiem un priekšmetiem.

Alberts saviem klientiem izgatavo  biznesa dāvanas, kas visspilgtāk atspoguļo klienta uzņēmumu un tā tēlu. Ir tik daudz dažādu gadījumu un notikumu, kad biznesa dāvana  trāpa kā naglai uz galvas, tāpēc ir ļoti svarīgi atrast pareizo risinājumu – gan to, kādu priekšmetu izvēlēties, gan arī to, kā to izveidot.

Zemāk lasiet koncentrētu ieskatu populārākajās suvenīru izgatavošanas metodēs:

Tampondruka – viena no populārākajām metodēm, kā tiek apstrādi stikla, metāla, plastmasas vai koka izstrādājumi. Attēls uz priekšmeta tiek veidots, izmantojot krāsu pārneses tamponu.

Sietspiede – plaši izplatīta metode, tiek izmantots speciāls trafarets jeb siets, lai krāsu pārnestu uz objektu. Izmantojot sietspiedi var apdrukāt papīru vai arī audumu.

Gravēšana – tiek veikta, ja materiāls ir diezgan ciets, piemēram, uz stikla, keramikas vai metāla. Gravēšana ir piemērota metode, ja vēlas radīt kaut ko īpašu un vienreizēju, katram produktam savu zīmējumu.

Izšūšana – piemērota metode, ja priekšmets nav regulāras stingras formas, piemēram, dažādi auduma izstrādājumi.

Reljefus ādas izstrādājumiem var veidot izmantojot karstspiedi, kuru var arī kombinēt ar folijspiedi, lai iegūtu metālisku krāsu.

Oriģinālas biznesa dāvanas ir nepieciešamas katram uzņēmumam, lai ar to palīdzību paustu savu uzmanību un īpašo attieksmi pret klientiem, vai arī, lai vienkārši tos iepriecinātu un pārsteigtu.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: info@alberts.lv , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts

Foto: Krzysztof Szkurlatowski/ http://www.freeimages.com/photographer/hisks-57682