Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Mode cauri gadsimtam

Modes žurnāls Vogue gatavo savai simtgadei veltīto numuru

Modele vārdā Bo Gilberta, kas dzimusi 1916 gadā, kļuvusi par modes žurnāla Vogue  simtajai gadadienai veltītās kampaņas centrālo tēlu.

Komunikācijas aģentūras Adam&Eve/DDB London  izstrādātā ideja sabiedrībai tiks atspoguļota Jūnijā Vogue  ekskluzīvajā jubilejas izdevumā, kura vāku pirmo reizi rotās simtgadīgas modeles foto. Taču šobrīd jau ir apskatāma modes zīmola Harvey Nichols  radītā īsfilma, kas atspoguļo Vogue  jubilejas numura tapšanu.

Īsfilma stāsta par galvenās varones modes pieredzi cauri gadsimtam. Gilberta atklāj savas pārdomas par mainīgajām modes tendencēm un izceļ savu iedvesmas avotu – aktrisi Odriju Hepbērnu.

“Mēs radījām kampaņu, kas atspoguļo zīmola Harvey Nichols  rotaļīgo attieksmi pret modi, kā arī ar šo mēs svinam leģendārā modes žurnāla Vogue  simtgadi un modi tās būtībā. Darbs ar Bo Gilbertu bija unikāla pieredze – viņa ir unikāla un spēcīga sieviete, kas iemieso mūžīgu stilu,” savās emocijās dalās Harvey Nichols  mārketinga direktore Šeidija Halivela.

Foto: Guillaume Delebarre/ https://www.flickr.com/photos/guigui-lille//https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/