Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

celtrauksmi.lv: Kamēr tu klusē, es būvēju villu kāpu zonā

Portāla celtrauksmi.lv vides reklāma ir ļoti tieša un provokatīva. Tā mērķtiecīgi pauž konkrēto vēstījumu, neizdaiļojot to ar mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem, jo temats ir patiesi nozīmīgs. Minimālistiskā pieeja vides reklāmas dizainam šajā gadījumā ir ļoti efektīva un spēj ieinteresēt garāmgājēju ar savu nenoteiktību.

Pozitīvi vērtējams tas, ka uz melnbaltā bannera izcelta portāla celtrauksmi.lv adrese, kas kalpo kā papildus informācijas avots ikvienam, kuru uzrunā šis neviennozīmīgais sauklis. Melnais fons it kā simbolizē to visu negodību, kas notiek aiz slēgtām durvīm, savukārt baltais vēstījums ir tikai aisberga redzamā daļa.

Vides reklāma mudina neklusēt un rīkoties, atklājot informāciju par tādiem iespējamiem tiesību normu un ētikas principu pārkāpumiem institūcijās un valsts, pašvaldību vai privātos uzņēmumos, kas nodara kaitējumu kādai sabiedrības grupai vai sabiedrībai kopumā.

celtrauksmi.lv ik pa laikam aktualizē kampaņas, kas norāda uz sabiedrības problēmām, aicinot cilvēkus atklāt un palīdzēt novērst līdzcilvēku negodīgo rīcību.

Dalies, , Google Plus, Pinterest,