Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Latvijas Neatkarīgā Televīzija” ieķīlā tai piederošās preču zīmes

Latvijas Neatkarīgā Televīzija ieķīlājusi 20 preču zīmes!

Televīzijas kanāla LNT īpašnieks AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” ieķīlājusi tai piederošās televīzijas kanālu un raidījumu preču zīmes, nodrošinot prasījumus 500 miljonu eiro apmērā, ziņo “Lursoft” Klientu Portfelis.

Saskaņā ar šogad 14.novembrī reģistrēto komercķīlas aktu, AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” ieķīlājusi 20 preču zīmes – “LNT TELEKOMPĀNIJA”, “LNT ZIŅAS”, “ZVAIGŽŅU LIETUS”, “LABESTĪBAS DIENA”, “EŅĢEĻI PĀR LATVIJU”, “LATVIJAS ZELTA TALANTI”, “LATVIJAS PRINCESE”, “DZIEDOŠĀS ĢIMENES”, “Mājokļa jautājums”, “2 IZKLAIDES KANĀLS”, “Labvakar, Latvija!”, “Без цензуры”, “Patriotu nedēļa”, “Вечер новостей. Новости”, “Вечер новостей”, “Вечер@22”, “Криминал+”, “Криминал+”, “TV5” un “5”.

Uzņēmums ieķīlājis arī preču zīmi “Degpunktā”, kurai uz komercķīlas līguma noslēgšanas datumu beidzies reģistrācijas termiņš Latvijas Republikas Patentu valdē, un preču zīmi “Наш канал”, kurai uz Komercķīlas līguma noslēgšanas datumu ir atteikta reģistrācija Latvijas Republikas Patentu valdē, bet par ko ir iesniegta apelācija.

Komercķīlas ņēmējs ir Londonā reģistrētā “ING BANK N.V., LONDON BRANCH”.

“Lursoft” informācija liecina, ka šī ir vienīgā šobrīd aktuālā AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” komercķīla.

AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” dibināta 1996.gadā. Tās pamatkapitāls ir 2 663 055 eiro un vienīgais īpašnieks kopš 2015.gada ir Zviedrijas mediju koncerns “MTG Broadcasting AB”, kuram Latvijā pieder arī televīzijas kanāls TV3.

Šogad 18.oktobrī MTG grupas biznesu Baltijas valstīs, tostarp telekanālu LNT, iegādājās starptautiska aktīvu pārvaldīšanas kompānija “Providence Equity Partners”.

2016.gadā AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” strādāja ar apgrozījumu 7,114 miljonu eiro apmērā, bet tās zaudējumi bija 1,724 miljoni eiro. Uzņēmums nodarbināja deviņus darbiniekus un nodokļos Latvijas valsts budžetā samaksāja 317 tūkstošus eiro.