Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tavs sabiedrotais mazu un lielu mērķu sasniegšanā

Ātrie kredīti ir daudzu iecienīts finanšu pakalpojums, kas tiek izmantots visdažādāko situāciju risināšanai. Tie noder gan tad, ja mazliet pietrūkst līdz algai, gan arī tad, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka.

  • Īstermiņa ātrie kredīti visbiežāk tiek izsniegti uz 30 dienām un to mērķis ir sniegt atbalstu steidzamās situācijās. Šādu kredītu apmērs ir līdz dažiem simtiem eiro, lai kredītu būtu iespējams atmaksāt noteiktajā termiņā;
  • Patēriņa aizdevumi ļauj aizņemties lielākas naudas summas un paredzēti brīžiem, kad līdzekļi vajadzīgi lielāku ieceru īstenošanai, piemēram, mājokļa remontam. Šajā gadījumā aizdevums tiek atmaksāts ikmēneša maksājumos – ilgākā laika posmā.
    Internetā noformējamiem aizdevumiem ir vairākas priekšrocības:
  • To noformēšanai nav vajadzīga ķīla, galvojums vai izziņa no darba vietas;
  • Pieteikšanās notiek neizejot pat no mājām;
  • Ātra aizdevuma izsniegšana – apstiprinošas atbildes gadījumā naudu norādītajā bankas kontā saņemsi 10 – 15 minūšu laikā;
  • Nav jāatskaitās, kādam mērķim kredīts nepieciešams.
    Izvēlies piemērotāko summu un aizņemies pārdomāti!

Jāņem vērā, ka pie konkrētā aizdevēja vienlaicīgi var noformēt tikai vienu aizdevumu, tādēļ izvēlies optimālo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Neatkarīgi no tā, aktuāls īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums, rūpīgi izvērtē nepieciešamo aizdevuma summu un samēro to ar savu ienākumu līmeni. Lai nerastos problēmas ar aizdevuma atmaksu, tā kopējām izmaksām nevajadzētu būt lielākām par 25 – 30 % no ikmēneša ienākumiem. Piemēram, ja Tavi alga pēc nodokļu nomaksas ir 500 eiro, kredīta maksājumam nevajadzētu būt lielākam par 125 -150 eiro.

Pirmajā aizņemšanās reizē pieejamais kredīta apmērs var būt mazāks, kā kredītu noformējot atkārtoti. Taču, kad veiksmīgi būsi atmaksājis pirmo aizdevumu, nepieciešamības gadījumā varēsi pieteikties atkārtotam – jau lielākam- kredītam.

Kurš ātrais kredīts ir izdevīgākais?

Pie vairākiem aizdevējiem šobrīd pirmais kredīts bez procentu maksas, kas ir laba iespēja aizņemties izdevīgi un nepārmaksāt ne centa. Šis piedāvājums gan atteicas tikai uz aizdevumiem, kas jāatmaksā 30 dienu laikā. Noformējot ilgtermiņa kredītu vai pie tā paša aizdevēja aizņemoties atkārtoti, jārēķinās ar procentu likmi, kas, starp citu, ir būtiskākais kritērijs, kas ļauj noteikt, cik izdevīgs ir konkrētais kredīts.

Pirms kredīta noformēšanas svarīgi pārliecināties ne tikai par būtiskākajiem faktoriem, bet arī par iespēju nepieciešamības gadījumā pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Tas ir maksas pakalpojums, taču ļauj dod iespēju atlikt kredīta maksājuma veikšanu uz sev vēlamo laika posmu, piemēram, 7, 14 vai 30 dienām.

Ātrie kredīti internetā var palīdzēt īstenot mazākus un lielākus mērķus, tikai jāatceras, ka aizdevuma noformēšana ir atbildīgs lēmums, tādēļ pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Publicitātes materiāls.