Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dizaineri prezentē pārsteidzošas kāzu kleitas no tualetes papīra

Quilted Northern tā ir lieliska reklāma

Celulozes un papīra kompānijas “Georgia-Pacific” ražotais produkts “Quilted Northern” tualetes papīrs vēlas pierādīt, ka tas ir stingrs un izturīgs produkts, tāpēc apvienojies ar “Cheap Chic Weddings”, lai sponsorētu 13. ikgadējo tualetes papīra kāzu kleitu konkursu.

Šis bija pirmais gads, kad “Quilted Northern” sponsorēja pasākumu, taču mārketinga eksperti uzskata, ka tas zīmolam lieliski piestāv. Tā bija iespēja parādīt, ka viņu produkts ir stingrs un izturīgs, un kompānija savu produktu uztver nopietni.

Konkurss tika atvērts kāzu kleitu projektētājiem visā valstī jau gadu. Dizaineri varēja izmantot tikai līmi un “Quilted Northern Ultra” tualetes papīru. No 1517 dalībniekiem tika izvirzīti desmit finālisti, kas nokļuva uz Ņujorku modes skates mēli, kurā tika izvēlēts 2017. gada uzvarētājs. Visi 10 finālisti kopumā izmantoja 250 tualetes papīra ruļļus, lai uzmodelēto kāzu kleitu.

Uzvarētāja gods tika Kari Kurletto. Kurretto nopelnīja 10,000 tūkstošus ASV dolāru un tiesības radīt pārsteidzošu kleitu no tualetes papīra.

Kā daļu no pasākuma reklāmas aģentūra “Droga5” izveidoja īsu video, sniedzot ieskatu ambiciozajā tualetes papīra ruļļu izmantošanā un to spējās pārtapt par skaistu kāzu kleitu.

“Daudzi cilvēki piedalās konkursā un tas viņiem nozīmē tik daudz. Šajā procesā jūs redzat šo kleitu veidotāju un viņu kleitu stāstu,” sacīja Makss Friedmans, Droga5 mākslinieciskais direktors.