Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Drū Berimora atstāj komforta zonu, lai reklamētu komfortablos “Crocs” apavus

Zīmols rada muzikālu un dzīvespriecīgu reklāmu!

Ikviens zina, ka Drū Berimora ir slavena un godalgota aktrise, kura ne vienu vien reizi pārsteigusi skatītājus, taču vai daudzi zina, ka viņa ir arī lieliska dejotāja un dziedātāja?

Un tieši tāpēc viņa gluži negaidīti spēlējusi galveno lomu apavu zīmola “Crocs” jaunajā, muzikālajā reklāmā. Tajā Berimora, apģērbusies baltā blūzē, flotes svārkos un “Crocs” apavos dzied un dejo, liekot skatītājiem iemīlēt šos vasarā iecienītos apavus.

Kampaņa “Come as you are” (Nāc, kāds tu esi) atklāta jau 2016. gadā un pagājušajā gadā tā daudz bija redzama digitālās reklāmās, sociālajos medijos un citos tradicionālos plašsaziņas līdzekļos. Izmantojot haštagu #ComeAsYouAre, papildus Berimorai šajā kampaņā piedalījās arī Dienvidkorejas dziedātāja Yona un Kanādas izcelsmes mūziķis Henrijs Lau.

Šogad “Crocs” pieņēmis muzikālu formātu, ļaujot zīmolam svinēt dažādos stilus un izcelt apavu pircēju dažādo personību un gadījumus, kad viņi tos velkā.

Mūzikas paspārnē Berimora spēlē daudzkrāsainas klavieres piejūras promenādē vai griež tirkīza un balto lietussargu, vai parkā dejo ar lielu dejotāju grupu, atainojot to, cik dažādi ir “Crocs” nesētāji.

“Mēs jūtam, ka mūzika ir katra “Crocs” klientu svinības iemiesojums. Šāds koncepts dod skatītājiem mazliet laimes un prieka dzīvē,” norāda uzņēmums.

“Es neesmu dziedātāja vai dejotāja, bet šī kampaņa rāda, ka mums var būt ērti tikai tad, kad esam mēs paši,” pauda aktrise Drū Berimora, piebilstot, ka šī nebūt nebija viņas komforta zona, taču to pašu nevarot teikt par apaviem, kurus viņa šajā reklāmā velkājusi.

Lūk, arī slavenā reklāma: