Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Interneta gigants “Google” iesaistās cīņā pret viltus ziņām

Uzņēmums ieguldīs 300 miljonus ASV dolāru, lai cīnītos pret viltus ziņām!

Cīņā pret viltus ziņu izplatību, uzņēmums “Google” paziņojis, ka izmantojot Google News iniciatīvu, nākamos trīs gadus ieguldīs 300 miljonus ASV dolāru, lai palīdzētu mediju uzņēmumiem un izdevējiem apkarot tā saucamās fake news.

Saskaņā ar preses paziņojumu, “Google” uzskata, ka šādu ar iniciatīvu var palīdzēt atbalstīt nestabilo mediju nozari. Līdz šim cīņā pret viltus ziņām iesaistījušies tādas mediju izdevniecības kā USAToday, New York Times, Washington Post un Financial Times.

Uzņēmums plāno ar īpašu funkciju palīdzību sniegt izdevējiem datus un rīkus, kas paplašinātu to sasniedzamību un piesaistītu abonentus, samazinot izmaksas par to.

“”Google” ir iespējams daudz vairāk nekā jebkurai citai tehnoloģiju kompānijai,” atzīst mediju redaktori, norādot, ka uzņēmums pēdējā laikā ir strādājis, lai mazinātu saspīlētās attiecības ar ziņu izdevējiem.

“Kļūdainas informācijas un ziņu plašsaziņu līdzekļu stāvoklis ir fundamentāla, globāla problēma, un es priecājos, ka “Google” vēlas virzīties uz to, lai mēģinātu risināt problēmu, kas nav viegli atrisināma,” pauda New York Times pārstāvis.