Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Facebook piedāvās lietotājiem īpašu oriģinālo video cilni

Vēl vairāk video tieši Tev!

Sociālais tīkls “Facebook” paziņojis, ka drīzumā darboties sāks daudzu lietotāju iecerētā funkcija, kas ļaus skatīties oriģinālus video īpašā cilnē. Sākotnējie satura partneri būs NASA, Mashable, Quartz, Hearst, MLS un McClatchy. Pieļaujams, ka turpmākajās nedēļās tiem pievienosies vēl desmitiem partneru.

Cilne, kuru sauks par “skatīties”, būs pieejama mobilajās ierīcēs, galddatoros, klēpjdatoros un televizoru lietotnēs. Tiks izveidota arī īpaša funkcija, ko sauks par “skatīto sarakstu”, lai lietotāji varētu sekot līdzi jaunam saturam, kad tas parādās platformā.

“Facebook” produktu direktors Daniels Dankers paziņojis, ka funkcija tiks personalizēta, lai palīdzētu lietotājiem atrast viņu interesēm atbilstošas atziņas, kā arī ieteikumus, kuru pamatā ir viņu draugu un Facebook kopiena. Pārraidēs lietotāji varēs komentēt un reaģēt uz video.

“Vērojot “Facebook” attīstību, ir pierādījies, ka tam ir neticams spēks, lai savienotu cilvēkus un radītu kopienas,” rakstīja Dankers. “Šobrīd cilvēki ir pakļauti videoklipu atrašanai ziņu plūsmā, taču viņi vēlas, lai viņi varētu vienkārši izvēlēties skatīties videoklipus. ”

Video saturs aptvers virkni žanru, sākot no komēdijas un sporta veidiem līdz epizodiskiem formātiem. Piemēram, viens no satura partneriem Quartz radīs vairākas zinātnes liecības un to, kā tiek veidota globālā ekonomika. Piemēram, video parādīs, kā cilvēki strādā ar robotiem, un parādīs zinātniekus, kas pēta nezināmas Zemes daļas.

Lai gan var šķist, ka “Facebook” konkurē ar Snapchat, pastāv dažas atšķirības. Piemēram, Snapchat saturs ir vērsts tikai uz mobilajām ierīcēm, savukārt “Facebook” parādīsies visās ierīcēs. “Facebook” arī koncentrējas uz ilgāka formāta saturu, kamēr Snapchat ir īsāks, vidēji no trim līdz piecām minūtēm.