Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ikea piedāvā 25 minūšu garu nomierinošu skaņu ceļojumu

Reklāma, kas atbilst Ikea personībai!

Mēbeļu ražotājs “Ikea” klientus pārsteidzis ar 25 minūšu garu ASRM video, kas spēlējas ar cilvēku jutekļu vibrācijām no skaņas viļņiem.

“Ikea” reklāmas rullītī sieviete ar savām rokām pārklāj palagu, un piedāvā reklāmas skatītājiem klausīties, cik laba ir skaņa, kad viņa izlīdzina palagu…

Jaunā kampaņa “Oddly Ikea” reklamē “Ikea” skolas produktus kādas koledžas kopmītnēs. Reklāmā sieviete, kura tā arī pilnībā netiek parādīta, reklamē dažādus izstrādājumus – segas pārvalkus, pakaramos, spuldzes, pūkainus materiālus u.c., lai radītu dažādas nomierinošas skaņas, kas radītu pozitīvu sajūtu ASRM skatītājiem.

“Mēs zinājām, ka ASMR videoklipi ir ļoti populāri, jo īpaši jauniešiem, koledžu studentiem un IKEA kolēģiem. Mūsu produkti ir paredzēti, lai palīdzētu cilvēkiem katru dienu. Mūsu istabu risinājumi palīdz skolēniem atpūsties pēc garas dienas. Tāpēc mēs domājām par saturu, kurā notiek tas pats,” reklāmās ideju skaidro kompānija.

“Šī sērija ir ļoti līdzīga “Ikea” personībai,” uzskata kompānijas pārstāvji. “Turklāt ASMR videoklipu formāts ļauj mums pasniegt produkta ieguvumus patīkami, nomierinošā veidā. Mēs ceram, ka tas parādīs ikvienam, ka “Ikea” ir risinājumi, kas uzlabo jūsu mājas darbu.”

“Ikea” un “Ogilvy” arī izveidoja dažus īsus ASMR video, no kuriem katrs koncentrējas uz vienu produktu.