Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Francijā radīta mobilā lietotne, kas piedāvā atrast pēdējā brīža lidojumu

Mobilā lietotne, kas saved kopā pilotus ar aviopasažieriem

Ejot līdzi laikam, Francijā radīta mobilā lietotne “Wingly”, kas saved kopā pilotus ar aviopasažieriem. Respektīvi, līdzīgi kā populārās aplikācijas “Uber” vai “Airbnb”, tikai gaisā. Nu aviopasažieri varēs atrast pēdējā brīža lidojumu no netālu esoša pilota.

Tāpat kā citos līdzīgos šāda veida pakalpojumos pilotiem ir jāpiereģistrējas un jāiesniedz sava medicīniskā izziņa un lidaparāta tiesības. Tad piloti, kuriem pieder vieglās lidmašīnas, var piedāvāt lidojumus klientiem, tādējādi izmantojot brīvo laiku lietderīgi.

“Tā ir platforma kopā lidošanai, kaut kas līdzīgs kopā braukšanai. Mēs savedam kopā privātos pilotus, kuriem ir brīvas vietas, ar pasažieriem, lai viņi var dalīt izmaksas un kopīgi izbaudīt lidojumu,” informē “Wingly” dibinātājs Bertrands Jobs.

Jobs norāda, ka šī lietotne neradīs konkurējošus apstākļus, jo piedāvā citāda veida lidojumus uz mazākiem lidlaukiem, piemēram, iespēju apskatīt Luāras upi vai Normandijas salas lidojumā no Francijas. Galvenais mērķis ir izklaide un ievērojamu vietu apskatīšana no augšas.

“Man likās, ka kopā lidošana ir kaut kas elitārs vai arī salīdzinoši dārgs pasākums, bet es apskatīju mājaslapu un redzēju, ka var atrast lidojumus cenās no 40 eiro. Tāpēc beidzot šis pakalpojums ir pieejams, un tas var kalpot par lielisku dāvanu draugiem un kolēģiem,” stāsta “Wingly” lietotājs Bendžamins.

Ņemot vērā, ka tas ir kas jauns un nebijis, kompānija plāno, ka ik mēnesi notiks aptuveni 600 lidojumi.

Šāds pakalpojums jau veiksmīgi darbojas Vācijā, Lielbritānijā un Francijā.