Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Izveido grūtnieču apģērbu līniju 12 gadīgām meitenēm

Kampaņa, kas neatstās vienaldzīgu!

Somijas mārketinga aģentūra “hasan & partners” sadarbībā ar plaši pazīstamu modes dizaineri Paolu Suhonenu izveidojusi kampaņu “Maternitātes apģērbs 12 gadus vecām meitenēm”, kas atklāj bērnu neaizsargātību jaunattīstītajās valstīs. Kampaņas mērķis ir veicināt izpratni par bērnu grūtniecības problēmu jaunattīstītajās valstīs un savākt ziedojumus bērnu tiesību organizācijai “Plan International”.

Suhonenas grūtniecības apģērbju komplekts sevī ietver krāsainus un dažādu izdruku materiālus, tai skaitā zīmējumus ar kaķēniem. Šādas apģērba krāsas un zīmējumi bieži atrodami bērnu apģērbos, kas ir pretstatā ar bērna mātei raksturīgo realitāti. Kolekcijas galvenā seja ir Frīda, 12 gadus veca meitene no Zambijas, kuras mazulis nāks pasaulē septembrī.

Kolekcija sākotnēji tika atklāta Helsinkos un izvietota logos slavenu dizaineru veikalos. Kampaņā ietilpst arī reklāmas stendi un starptautiskie sociālo mediju un PR iniciatīvas.

Reklāma, kas izveidota kampaņai, ataino bērnu grupu, kas pretstatā Frīdai, priecīgi spēlējas saulē. “Grūtniecība bija tikai viena kļūda, un tagad mana dzīve ir izpostīta. Es nevaru iet uz skolu vai spēlēties ar saviem draugiem, ” norādīja 12 gadīgā Frīda. “Ja manas bildes palīdzēs citām meitenēm, tad es būšu laimīga.”

“Grūtniecības un dzemdību kolekcijas izstrāde maziem bērniem ir nedabiska un satraucoša, un tieši tas ir tas, ko mēs vēlamies darīt,” minēts kampaņas pieteikumā. “Apģērbs atklāj šokējošu patiesību par septiņiem miljoniem bērnu, kuriem katru gadu iestājas grūtniecību. Šī ir kolekcija, kurai nevajadzētu eksistēt vai pat būt nepieciešamai vispirms.”

Aprakstot kolekciju, māksliniece norāda, ka šī nav kolekcija, kuru viņu gribētu pārdot, taču līdz ar to tiek sūtīts ļoti svarīgs vēstījums. “Šī kampaņa apvieno divus ļoti svarīgus jautājumus – bērnu un sieviešu tiesības. Es ceru, ka kampaņa liks domāt par bērnu neaizsargātību jaunattīstības valstīs,” norāda dizainere.