Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Jaunākajā „Betmens” filmā “Mercedes-Benz” lepnums – “Mercedes-AMG Vision Gran Turismo”

Betmens turpmāk brauks ar Mercedes superauto!

Jaunākā „Betmens” filma “Justice League” pārsteigs ne tikai ar spraigajiem notikumiem, bet, ņemot vērā, ka “Mercedes-Benz” noslēdzis līgumu ar kinokompāniju “Warner Brothers”, galvenā varoņa betmobīlis būs “Mercedes-Benz” lepnums – “Mercedes-AMG Vision Gran Turismo” superauto.

Kinofilmā izmantotais superauto būs tieši tāds pats kā 2013. gadā izgatavotais prototips “Gran Turismo 6” videospēlei, bet salīdzinājumā ar jau pazīstamo “Mercedes” konceptu filmā izmantotajam spēkratam būs modernizēts interjers ar sportiskāka profila sēdekļiem un virtuālo mērinstrumentu paneli.

“Mercedes-AMG Vision Gran Turismo” pamatā ir alumīnija rāmis ar oglekļa šķiedras virsbūves paneļiem. Spēkrats aprīkots ar 5,5 litru V8 biturbo motoru, kas attīsta 585 zirgspēku jaudu un 799 ņūtonmetru griezes momentu. Unikālais superauto ieturēts klasiskā “Mercedes-Benz 300SL” stilā, kas 1952. gadā debitēja Lemānā.

Filmā būs redzamas arī citas iespaidīgas automašīnas no “Mercedes-Benz”, piemēram, E-klases kabriolets un apvidus automobilis “G500 4×4²”.

Kinofilma “Justice League” uz ekrāniem nonāks novembra vidū.

Iesaistīšanās filmās jau ir kļuvusi par dažādu auto zīmolu un citu produktu iecienītu mārketingu kampaņu. Un, šķiet, arī Mercedess Benz izmanto iespēju turpmāk asociēties ar spēcīgu supervaroņa titula cienīgu tēlu!