Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar TNS: Konsolidētās TV skatītākais kanāls janvārī – LTV1

Janvāra Konsolidētās TV programmu topa pirmajā vietā ierindojās filma “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” !

Konsolidētās TV skatītākais kanāls šī gada janvārī bija LTV1, kuram veltīti 9,5% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kuram veltīti 9,3% no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt trešais skatītākais bija kanāls NTV Mir Baltic, kura skatīšanās laika daļa bija 8,3%.

Kanāliem LNT un PBK katram veltīti 7,5%, kanālam RTR Planeta Baltija – 6,2%, kanālam REN TV Baltic – 3,1% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanāliem LTV7 un TV6 katram veltīti 2,9%, kanālam 3+ – 2,5%, kanālam Dom Kino – 1,8% un kanālam RīgaTV 24 – 1,5% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanāla TNT skatīšanās laika daļa bija 1,4%, kanāla CTC Baltija – 1,1%, Kanāla 2 – 0,9% un kanālu Nickelodeon, Pjatnica International un STV katra skatīšanās laika daļa bija 0,8%. Kanāliem 360TV, Discovery Channel un Re:TV katram veltīti 0,7%, bet kanāliem Kidzone TV un National Geographic Channel katram veltīti 0,6% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanālu Best4Sport TV, FOX un TNT4 International katra skatīšanās laika daļa bija 0,3%, kanāla Fox Life – 0,2% un kanālu Sony Cannel un Sony Turbo katra skatīšanās laika daļa bija 0,1%.

Janvāra Konsolidētās TV programmu topa pirmajā vietā ierindojās filma “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 15,3% jeb 294 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Kantar TNS Mediju pētījumu vecākais klientu vadītājs Oskars Rumpēters norāda, ka šī filma ir kļuvusi par skatītāko konsolidētās TV programmu pēdējo divu gadu laikā.