Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Komiķis Vils Farels pievērš uzmanību tam, kā viedierīces atņem ģimenes laiku!

Par ko viedtālruņi laika gaitā pārvērtuši ģimenes vakariņas?

Mobilās ierīces mūsdienās ir atvienojušas mūs no tuvākās apkārtnes. Bet ko pārlieku liela pieķeršanās viedtālruņiem nodara ģimenes dzīvei? Vai iespējams kvalitatīvi pavadīt ģimenes laiku, ja sēžam ieurbušies telefonos? Par to arī jaunākās “Goodby Silverstein & Partners” reklāmas!

Savās reklāmās “Goodby Silverstein & Partners” dramatizē mobilo tālruņu nozīmi mūsdienu komunikācijā ar ģimeni.

Galvenais reklāmas varonis ir iemīļotais komēdiju aktieris Vils Farels, kurš parādā to, kā viedtālruņi laika gaitā ir pārveidojoši īpaši lolotu rituālu – ģimenes vakariņas.

Kā redzams reklāmās, viedtālruņi tiek izmantoti gan, lai uzņemtu videoklipus par sevi, par to, ko tu ēd, lai ar to padalītos virtuālajā tīklā.

“Nav īpaši jautri parādīt, kā kāds disciplinē savu bērnu, bet ir jautri, ja disciplinē vecāku, kuru spēlē slavens komiķis,” norāda uzņēmuma GS & P pārstāvis Džefs Goodbijs.

“Mēs zinām, ka bērni, kuri pie vakariņu galda iztiek bez ierīcēm, veido veselīgas ēšanas paradumus un vairāk socializējas nekā tiem, kuri sēž ar tālruņiem pie galda,” norāda reklāmas veidotāji, “Mūsu mērķis bija parādīt, cik svarīgas ir bez ierīču vakariņas.”

Tiek norādīts, ka mūsdienu tehnoloģijas ir strauji attīstījušās, un vecākiem ir ļoti svarīgi izpētīt, kā viņi tās izmanto. “Ja mēs vēlamies nodrošināt, lai mūsu bērni labi attīstītos un dzīvotu veiksmīgi, mums ir jānodrošina, lai viņi maksimāli izmantotu tehnoloģijas, vienlaikus aizsargājot viņus no iespējamiem riskiem, un tas nozīmē pievērst īpašu uzmanību tam, ko viņi tajos dara un kad viņi to dara.”