Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Korporatīvās dāvanas

Pakalpojumi

Korporatīvā dāvana ir dāvanu veids, ko uzņēmums piešķir darbiniekiem, potenciālajiem klientiem, labdarības organizācijām, klientiem vai piegādātājiem. Tas palīdz izteikt atzinību uzņēmuma vārdā, kā arī darbojas kā atgādinājums un labas gribas žests. Unikāla korporatīvā dāvana nozīmē arī to, ka uzņēmums novērtē izveidojušās attiecības ar otru pusi. Oriģinālu biznesa dāvanu iespējas ir plašas, sākot ar klasiskām vērtībām un beidzot ar jauniem, inovatīviem risinājumiem.

Korporatīvās dāvanas ir ļoti svarīgas, jo palīdz nostiprināt attiecības un uzlabot personisko saikni starp devēju un saņēmēju.

Korporatīvo dāvanu produktus var ražot visās formās, krāsās un izmēros. Vairums uzņēmumu dāvanu ideju tiek izstrādātas, lai pēc iespējas precīzāk pielāgotos klientu vajadzībām. Ja vēlaties izgatavot unikālas noteikta dizaina korporatīvās dāvanas, jūs varat izmantot arī Alberta Uzņēmumu grupas pakalpojumus.

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem izgatavo biznesa dāvanas, kas visspilgtāk atspoguļo klienta uzņēmumu un tā tēlu. Ir tik daudz dažādu gadījumu un notikumu, kad biznesa dāvana trāpa kā naglai uz galvas, tāpēc ir ļoti svarīgi atrast pareizo risinājumu – gan to, kādu priekšmetu izvēlēties, gan arī to, kā to izveidot.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā:

  • Risinājumus, lai jūsu dāvana būtu unikāla, aktuāla un ar pievienoto vērtību;
  • Individuālus piedāvājumus;
  • Radošus apsveikuma tekstus;
  • Pārsteidzošu vizuālo risinājumu un grafisko dizainu;
  • Gaumīgas digitālās dāvanas;
  • Dāvānu izvēli un noformēšanu atbilstoši vēlmēm un vajadzībām.

Balstoties uz jūsu ierosinājumiem, papildināsim un pielāgosim esošo produktu dizainu vai radīsim jaunus, unikālus produktus un dizainus.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, zvaniet: 28832500, rakstiet: [email protected] , vai aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts