Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šausmu filma “Tīrīšana” izdod Donalda Trampa iedvesmotu plakātu

Šajā naktī visi noziegumi ir atļauti un paliek nesodīti....

Šausmu filmas “Tīrīšana” (Purge) jaunākā daļa izraisījusi kārtējās skaļās diskusijas, jo tās plakātā attēlota sarkana cepure, kas ir aizdomīgi līdzīga ASV prezidenta Donalda Trampa cepurei.

Filmas “Tīrīšana” jaunākā daļa būs stāsts par to, kā valdība nolemj legalizēt noziegumu nakti, ko iepazinām iepriekšējās daļās un kas ļauj 12 stundas darīt noziegumus, par kuriem neviens sodīts netiek.

Filmas pirmais plakāts nenorāda uz kādu asiņainu vardarbību, kas noteikti šajā filmā būs sastopama. Tā vietā tiek parādīta vienkārša, sarkana ar uzrakstu “Pirmā tīrīšana”, kas nepārprotami izskatās līdzīga prezidenta Donalda Trampa “Make America Great Again” (Padarīsim Ameriku atkal lielisku) cepurēm.

Šāds solis gan nav nejaušība, jo arī visas iepriekšējās filmas daļas bijušas ar politiskām atsauksmēm. Trešā filma “Tīrīšana: Vēlēšanu gads”, kas iznāca 2016. gadā, pat uzsvēra teicienu “Keep America Great” (Saglabāsim Ameriku lielisku) – uz šo pašu frāzi, kā zināms, atsaucās Tramps.

Katrā ziņā filmas kampaņas sākums ir licis cilvēkiem par to runāt – iespējams politiskais piesitiens ir diezgan veiksmīgs mārketinga elements. Vienlaikus – tas rada pārāk provokatīvu iespaidu!