Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Pepsi” reklāmā pulcējas īsta zvaigžņu plejāde

Visu laiku ikoniskakā Pepsi reklāma!

Tālajā 1992. gadā supermodele Sindija Krouforde, visā savas slavas plaukumā, traucās cauri putekļainam ceļam, lai nonāktu gāzes stacijā un nopirktu “Pepsi”, ar kuru veldzēt savas slāpes. Šī aina iespiedusies atmiņā visiem “Pepsi” faniem un tagad to ir iespējams izdzīvot no jauna!

Modele Sindija Krouforde nav pirmā zvaigzne, kas atgriezusies īpašajā “Superkausa” (Super Bowl) “Pepsi” reklāmā. 30 sekunžu laikā “Pepsi” piedāvā ceļot atpakaļ laikā, izceļot svarīgākos popkultūras mirkļus – sākot no pirmās pop princeses līdz popmūzikas karalim!

“Pepsi” bija daļa no Maikla Džeksone, Britnijas Spīrsas, Džefa Gordona un citu zvaigžņu mirkļiem. “”Pesi” jau vairāk nekā 120 gadus ir brands, kurš svin popkultūru, mūziku un sportu!” norādīja uzņēmuma pārstāvis Gregs Ljonss.

“Šī reklāma attēlo dzīvi. Mēs atgriezāmies pie daudziem mūsu ikonu māksliniekiem,” norāda Ljonss, minot, ka visas šīs zvaigznes jau reiz sadarbojušās ar “Pepsi”. Reklāmā gan redzamas arī pāris jaunas sejas – piemēram Kroufordes dēls.

Vai šī varētu būt “Superkausa” lieliskākā reklāma? Ikoniskākā jau nu noteikti!