Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Noskaties! Piecas labākās šī gada Superkausa reklāmas

Kuras ir bijušas šī gada iespaidīgākās Superkausa reklāmas?

Noslēdzoties šī gada Superkausam (Super Bowl), apkopotas labākās reklāmas, kuras tikai veidotas šim notikumam par godu. Var redzēt, ka reklāmas veidotāji ir centušies, lai pārspētu savus konkurentus un tiktu pie labākās reklāmas titula.

Daudzi uzņēmumi steidza uzmeistarot savu labāko reklāmu, lai tikai to izceltu un atzītu par labu esam. Kā vienu no reklāmas brendiem var izcelt Tide, taču tas nav vienīgais, kurš ir ātri reaģējis un izveidojis savu kampaņas variantu. Tāpat ir centušies arī Coca-Cola, Budweiser, Bud Light un TurboTax un tā vien šķiet, ka viņi visi varētu sacensties savā starpā par labāko reklāmu, taču ir jāpievērš uzmanība arī citiem veikumiem un tāpēc zemāk ir norādītas tās reklāmas, kas ir atzītas par vislabākajām.

5) National Football League

Vairākus gadus pēc iepriekšējām reklāmām, NFL izlēma doties mazliet citādā virzienā un šoreiz izveidoja ko pavisam savādāku. Šī reklāma tapa iedvesmojoties no filmas “Dirty Dancing” un piesaistot ASV pazīstamākos futbolistus, tā parādot, ka tas ir arī ievads nākamajai spēļu sezonai, kas patiks arī kaislīgiem futbola faniem.

4)Tourism Australia”Dundee”

Aktieri Kriss Hemsvorts(Chris Hemsworth) un Denijs Makbrīds(Danny McBride) izteica lielu sajūsmu par šo reklāmu, kas ir kā mājiens par gaidāmo “Krokodila Dandija(Crocodile Dundee)” jauno filmu, kas tagad ir izveidota kā tūrisma reklāma. Taču tiks sperts nākamais solis, lai tā tiešām pārtaptu par reālu filmu un tā nav slikta ideja.

3)Doritos/Mountain Dew “Doritos Blaze vs. Mtn. Dew Ice”

Šī reklāma ir visabsurdākā, jo tajā ir parādīta repa cīņa starp divu māsu zīmoliem. Šeit ir redzama vesela slavenu zvaigžņu plejāde – aktieri Pīters Dinkledžs(Peter Dinklage), Morgans Frīmens(Morgan Freeman) un reperi Busta Rhymes un Missy Elliott. Un jāatzīst, ka viņi visi lieliski ir tikuši galā ar savām lomām šeit, kā jau īsti mākslinieki.

2)Amazon ”Alexa Lost Her Voice”

Amazon darbiniece Aleksa(Alex) tika iemūžināta šajā reklāmā, parādot, ka viņa zaudē balsi, kas izvērtās visai komiski, bet nepārspējami, kā atzīst paši reklāmas veidotāji un Amazon.

1)Tide “It’s a Tide Ad”

Šī reklāma atsauc atmiņā klasiskās reklāmas par Mr.Clean un Old Spice, parādot, cik tā ir vienkārša un parasta, bet vienlaikus pievilcīga.