Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Strauju popularitāti iekarojis portāls TautasBalss.lv

“Centīgs darbs un gribasspēks ir panākumu atslēga”, par to ir pārliecināts pirms gandrīz gada atklātais portāls “Tautas Balss”/ http://www.tautasbalss.lv/, kas arvien veiksmīgāk attīsta savu darbību un sasniedzis jau 100 tūkstošus lielu lasītāju skaitu mēnesī (oktobris, 2016).

Portāls radīts, lai sniegtu iespēju ikvienam paust savas pārdomas un viedokli par sabiedrībā aktuāliem tematiem. “Tautas Balss” apkopo gan svarīgākos notikumus, skandālus un aktualitātes Latvijā, gan atklāj dažādas nejēdzības, kuras piedzīvojuši Latvijas iedzīvotāji. Ikviens lasītājs portālā varēs atrast sev kaut ko interesantu un, iespējams, daudzas, no tur aprakstītajām situācijām, būs piedzīvojis pats, jo “Tautas Balss” mērķis ir uzklausīt tautu, sadzirdēt to un tās viedokli atklāt plašākais sabiedrībai.

Pagājis teju gads, kopš “Tautas Balss” ar sevi iepazīstināja lasītājus. Šajā laikā ievērojami augusi portāla popularitāte, kā arī palielinājusies sabiedrības iesaiste. Kā norāda Nacionālās Mediju grupas (NMG) vadītājs Alberts Jodis, lasītāju interese ir attaisnojusi darbu, kas portāla attīstībā ieguldīts un sasniegtais auditorijas skaits ir tikai viens solis ceļā uz jauniem mērķiem. “Medijam noteikti ir vēl kur augt un attīstīties, mēs nekādā gadījumā neplānojam apstāties pie sasniegtā, tieši otrādi – panākumi mudina sasniegt vēl vairāk. Tas, ka sabiedrība iesaistās portāla tapšanā ir lielisks pierādījums tam, ka “Tautas balss” ir nepieciešama un valsts mediji nevar būt vienīgais, objektīvais informācijas raidītājs,” norāda A. Jodis.

Atšķirībā no citiem NMG medijiem, “Tautas Balss” uzsvars likts tieši uz sabiedrības viedokli. Portāls sniedz iespēju ikvienam iesaistīties vietnes satura veidošanā, kļūstot par korespondentu un iesniedzot interesantus foto un video materiālus, vai vienkārši daloties ar savu viedokli par kādu Latvijā aktuālu tēmu.

“Tautas Balss” ir atrodams pats svarīgākais, kas šodien uztrauc Latvijas iedzīvotāju. Kopā tiek meklēti risinājumi problēmām, vienoti aktīvisti un domubiedri ar mērķi padarīt mūsu valsti par labāku vietu.

Nacionālā Mediju grupa ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, turpinot ar sociālajiem, sporta un beidzot ar izklaides interneta resursiem. Piedāvājot visu aktuālāko informāciju, ērtu pieeju un jaunus tehniskus risinājumus, NMG mediji izpelnījušies lietotāju atzinību.