Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Supermārkets “Aldi” atgriežas ar iemīļoto burkānu Kevinu, lai atklātu Ziemassvētku kampaņu

Vai esam jau gatavi Ziemassvētku reklāmu maratonam?

Īrijas supermārkets “Aldi” atklājis Ziemassvētku reklāmas sezonu, izlaižot jaunu svētku kampaņu. Lielveikala tēls – burkāns Kevins atgriezies jau trešo reizi, lai uzsāktu svētku sezonu komerciālajā kategorijā!

Klips iesākas pavisam tradicionāli – ar svētku vakaru, kad bērni gaida dāvanas, un gar logu aizbrauc oranža kravas automašīna, kas norāda, ka “Kevins nāk!”.

Ziemassvētku uzmundrinājums gan ilgst tikai tik ilgi, kamēr transportlīdzeklis nenobrauc no ceļa, paliekam stāvot uz kraujas malas ar vārgu Kevina saucienu “Palīgā!”.

Pēc tam, kad TV ekrānos parādījās šis svētku klips, sociālie tīklotāji uzreiz steidza izteikt savus viedokļus. “Tie nav Ziemassvētki, pirms neparādās burkāns Kevins,” rakstīja skatītāji.

Citi gan ātri norādīja uz pārsteidzošo līdzību starp “Aldi” reklāmu un “Coca Cola” klasisko piedāvājumu. “Aldi” gan min, ka ir pazīstami ar savām parodijām.

“Šis gads nav izņēmums! Mēs izmantojot mūsu preču zīmes humora izjūtu un mīlēto personību, lai attēlotu maģiju, kas gatavo ģimeniskus Ziemassvētkus,” norāda “Aldi”.

Interesanti, kā šī reklāmu sērija noslēgsies un kurš izglābs burkānu Kevinu?