Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Twitter” lietotāju skaits pieaudzis par sešiem miljoniem

Sociālo tīklu izmanto jau 336 miljoni personu!

Par sešiem miljoniem ASV dolāru pieaudzis sociālās vietnes “Twitter” lietotāju skaits. Patlaban izmanto 336 miljoni personu.

Kompānija paziņojusi, ka šā gada pirmajā ceturksnī peļņa bija 61 miljons dolāru jeb gandrīz 50 miljoni eiro. Gada laikā par 21% arī palielinājies uzņēmuma apgrozījums.

Labie finanšu rādītāji saistīti ar to, ka kompānija nodrošinājusi papildu reklāmas un lietotāju skaita pieaugumu. Tagad sociālo tīklu izmanto 336 miljoni lietotāju.

Kā zināms, pērn mikroblogu vietne nonākusi pie lēmuma palielināt maksimālo zīmju garumu līdz 280 zīmēm.

Līdz šim populārajā sociālajā tīklā varēja ierakstīt vien 140 zīmju garus tekstus, tomēr šāda iespēja arī turpmāk paliks spēkā ierakstiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, kuru rakstība ļauj pateikt vairāk mazākā zīmju skaitā, nekā tas iespējams citās valodās.

“Twitter” pauda cerību, ka šādā veidā tiks palielināts šī sociālā medija lietotāju skaits, kas līdz šim bijis diezgan mazs.

Uzņēmums septembrī vēstīja, ka ikmēneša aktīvo lietotāju bāze ir saglabājusies nemainīga 328 miljonu lietotāju līmenī salīdzinājumā ar gada pirmajiem trim mēnešiem, bet gada laikā pieaugusi par tikai 5%.