Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Adidas pie viena galda apsēdina pasaules mūzikas un sporta leģendas; starp viņiem arī mūsu Porzinģis

Šī kampaņa parāda, cik liela ir adidas ietekme!

Populārais zīmols „adidas” publiskojis savu jaunāko reklāmu “Mainām sportu. Mainām dzīves. Radām.”, kur starp pasaules slaveniem mūziķiem un sportistiem redzams arī mūsu superzvaigzne, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” basketbolists Kristaps Porzinģis.

Reklāmā pie viena galda tiek apsēdināti cilvēki, kas nesēž uz vietas, bet rada un sasniedz mērķus. Cilvēki netiek šķiroti pēc rases, nodarbošanās vai ādas krāsas, bet tiek cienīti viņu sasniegumu dēļ.

Starp šādiem cilvēkiem ir izcilais futbolists Deivids Bekhems, amerikāņu modele Kārlija Klosa, pasaulslavenais Argentīnas futbolists Lionels Mesi, amerikāņu modes dizainers Aleksandrs Vangs, mūziķis Farels Viljams, Spānijas tenisiste Garvinje Mugurusa, mūsu Porzinģis un citi.

Reklāmas debija gaidāma NBA Ziemassvētku spēļu laikā, lai gan šobrīd to jau var noskatīties vietnē YouTube.

“Mēs dzīvojam sporta un kultūras krustpunktā, un šie cilvēki pie galda to simbolizē,” portālam “Adweek” skaidrojis “adidas” viceprezidents Raiens Morlans.

Šī kampaņa patiešām parāda, cik liela ir „adidas” ietekme un, ka tā spēj apvienot tādas personības un daudzveidīgus pasaules grandus pie viena galda – pie viena zīmola.