Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Februārī notiks Baltic PR Awards

Jau desmito reizi nozares profesionāļi pulcēsies vērienīgākajā komunikācijas nozares konkursā Baltijā

26.februārī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks Baltijas PR balvu pasniegšana (Baltic PR Awards), kas jau kopš 2005.gada uzskatāms par vērienīgāko komunikācijas nozares konkursu.

Tajā var pieteikt komunikācijas projektus kas īstenoti laika posmā no 2014.gada 1.novembra līdz 2015.gada 31.decembrim. Tas nozīmē, ka ikviena Latvijas, Lietuvas un Igaunijas aģentūra vai uzņēmumi var pieteikt savas kampaņas kādā no 13 konkursa kategorijām, tostarp tādās kategorijās kā korporatīvās sociālās atbildības kampaņas, projekti, kas vērsti uz sabiedrisko labumu, krīzes komunikācijas, valsts sektora komunikācijas kampaņas, bezbudžeta kampaņas u.tml.

Pieteikumu iespējams iesniegt līdz 7.februārim (ieskaitot)

Konkursa organizētāji komentē sakot, ka komunikācijas loma strauji pieaug, turklāt, straujā attīstībā esošās tehnoloģijas, padarījušas grūti pat noteikt tās limitus.

Šīs nozīmīgais komunikācijas konkurss piedāvā nozares profesionāļiem lielu izaicinājumu, kurā valdīs veselīga konkurence, tīklošānās, tikšanās un viedokļu apmaiņa labāko starpā.

Paralēli “Baltic PR Awards” konkursam 26.februārī norisināsies pilnas dienas konference, kuras galvenā tēma ir kritiskā domāšana. Pēc pasākuma organizatoru domām tā šā brīža ģeopolitiskajā situācijā ir vienlīdz aktuāla gan Baltijā, gan pasaulē.

Šogad aprit desmit gadu kopš norisinās “Baltic PR Awards”. Pērn pasākums pulcēja ap 400 interesentu, bet konkursā tika iesniegti aptuveni 100 darbi.

Zemāk apskati dienas plānu:

Registration for "Critical thinking.Man. Business. State.” conference starts today! Conference's agenda below or at…

Posted by Baltic PR Awards on Thursday, January 21, 2016