Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Filmu zvaigzne Maikls Džordans reklamē jaunos “Nike” sporta t-kreklus

Pāris treniņa padomi no aktiera ar gandrīz slavenu uzvārdu!

Maikls Džordans – šis vārds daudziem noteikti asociējas ar slaveno basketbolistu, taču šoreiz runa ies par aktieri Maiklu Džordanu.

Lai arī viņš nav sportists, viņš pamanījies filmēties vairākos televīzijas un filmu projektos, kur nācies likt lietā savas atlēta spējas, tostarp seriālā “Friday Night lights” un filmā “Creed”.

Trīsdesmit gadus vecais aktieris strādā apdomīgi un izvērtē savas spējas. Par to viņš klāsta jaunajā mini dokumentālajā filmā, ko producē sporta zīmols “Nike” un “Vice Sports”.

Filma stāsta par Maikla Džordana audzināšanu un apņēmību, un kā treniņi palīdz viņam panākt līdzsvaru viņa ambiciozajā un drudžainajā aktiera dzīvē.

Tas ir interesants izklāsts, tomēr vēl vairāk reklāmas ekspertu acis piesaista veids, kā produkts tiek pasniegs. Džordanu filmā var ieraudzīt jaunajā “Nike” kreklā, kas tiek pasniegts kā viegls, kamēr pats aktieris tiek attēlots smagos treniņos.

Šī nav pirmā Džordana un “Nike” sadarbība. Jau 2015. gadā Džordans piedalījās “Nike” kampaņā, kas saistīta ar viņa lomu filmā “Creed”. Tajā viņš bija redzams piedaloties virknē boksa treniņos, kur viņš bija tērpies jaunajos “Nike” produktos.

Trīs no Džordana treniņiem tagad ir pieejami “Nike” apmācību kluba lietotnē.

Bet, lūk, pati filma: