Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Smieklīgākās, dīvainākās un biedējošākās Helovīna reklāmas 2017. gadā

No klauniem līdz pat Džekam Torencam!

Klāt gada biedējošākais laiks – Helovīns! 2017. gads ir bijis pilns ar šausminošām, riebīgām un smieklīgām reklāmām! Interesanti, kura gan varētu būt visbaisākā no tām?

Piedāvājam noskatīties piecas šausminoši labas Helovīna reklāmas, kuras piesaistījušas kā skatītājus, tā arī mārketinga ekspertus!

Asda

Britu lielveikalu tīkls “Asda” vienmēr priecējis ar jautrām Helovīna reklāmām, un arī šis gads nav izņēmums. Dziesma “Word Up” iekustināt visus līksmotājus!Burger King

Arī Burger King šogad priecē ar jaunu Helovīna reklāmu. Kas gan var būt baisāks par klauniem? Un ja tie ir visur, pat tavā iecienītākajā burgeru ēstuvē!

Bufallo Wild Wings

Amerikāņu sporta bārs “Bufallo Wild Wings” radījuši trīs minūšu garu komisku filmu, kura vēsta par to, kas notiek, ja saģērbies ne tās komandas fanu krekliņā!

Bacardi

Alkoholisko dzērienu ražotājs “Bacardi” radījis unikālu Helovīna kampaņu “Ģērbies, lai būtu brīvs”, kurā svētkus svin tie, kuri saģērbjas katru dienu un tie, kuri to dara tikai svētkos!

Duracell

Bateriju ražotājs “Duracell” savā reklāmā izmantojis kaut ko no filmas “Mirdzums” un tā reklamēta daudzviet pirms šausmu filmām kinoteātros ( gan pirms Madea Heloween 2, gan “Sniegavīŗs”, kā arī “Zāģis”).