Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Hītrovas lidostas reklāma atzīta par vienu no vissirsnīgākajām svētku reklāmām

Reklāma, kas aizkustina un sajūsmina skatītājus!

Turpinot pagājušā gada tradīcijas, arī šogad Londonas rietumos esošā Hītrovas lidosta ar radīto svētku reklāmu aizkustinājusi sociālo tīklu lietotājus. Reklāmā, kura uzņemta jau slēgtajā Hītrovas lidostas terminālī, lācēni izstaro to īpašo sirds siltumu, mīlestību un akcentē kopā būšanas prieku.

Kā piemērs reklāmas tapšanai izmantota romantiskā fima “Tāda ir mīlestība” (“Love Actually”), jo arī tur lidosta ir tā vieta, kur cilvēki ir priecīgi viens otru satiekot un tieši lidostā valda tik daudz dažādu emociju.

Hītrovas lidostas svētku reklāmā atainota lāču ģimenes dzīve, kas sākas ar divu lāču iepazīšanos lidostā, gaidīšanu, kad viens vai otrs pārlido mājās, vēlāk redzams jau kā ģimene kļūst plašāka, bet vienmēr otrs lidostā tiek sagaidīts, apskauts un samīļots.

Kā atzīst sociālo tīklu lietotāji, viens no momentiem, kad aizkustinājis līdz sirds dziļumiem, esot bijis, kad lācēns ienāk lidostā pēc kārtējā ceļojuma un šoreiz nevienu neredz to sagaidām, tomēr, kad ļaužu pūlis izklīst, lācēns ierauga savu ģimeni, kas pretī smaida un izplestām rokām sagaida.

Lidosta – vieta, kur īpaši jūtams gan sirsnīgums, gan prieka un bēdu asaras, vieta, kur mājo dzīvība.