Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kampaņā aicina noformēt pasi pie sabiedrībā zināma cilvēka

Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem!

Atklājot laba servisa kustības kampaņu valsts pārvaldē, ceturtdien, 14. septembrī, iedzīvotājiem būs unikāla iespēja noformēt vai saņemt savu pasi vai personas apliecību (eID karti) pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē Valsts kanceleja jau trešo gadu pēc kārtas aicina iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!

Kampaņu šo ceturtdien atklās ar īpašu pasākumu, kurā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistu lomā iejutīsies Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča, Radio SWH personība Kaspars Breidaks, TV personība Jana Duļevska un SEB bankas Private Banking vadītāja Aija Miķelsone.

J.Duļevska akcentē, ka “valsts pārvaldes klientu apkalpošana augstā līmenī veicina iedzīvotāju uzticēšanos valsts iekārtai un pārliecību par pārvaldes funkciju sekmīgu izpildi. Savukārt tas iedrošina klientu savā veidā piedalīties valsts attīstības procesos”.

Mediju iespējas: TV un foto iespēja, dalība pasākumā. Sākums plkst. 12:00. Norises vieta: Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Rīgas 1.nodaļa, Čiekurkalna 1. līnijā 1, k-3, Rīga.

Laba servisa kustība ir iniciatīva, kuru Valsts kanceleja aizsāka 2015. gadā, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību tika iedibināta arī “Klientu apkalpošanas goda balva”. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, kas tiek noskaidroti iedzīvotāju balsojumā. Balsot iespējams, aizpildot anketu tīmekļvietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols” no 14. septembra līdz 12. novembrim.

Pērn “Klientu apkalpošanas goda balvu” saņēma Inita Tauriņa, Lauku atbalsta dienesta klientu apkalpošanas speciāliste no Valmieras; Ilona Zorova, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Jelgavas un Ausma Rava, Sociālās integrācijas valsts aģentūras sociālā pedagoģe no Jūrmalas. Savukārt 2015. gadā goda balvu saņēma Guna Slāģe, Valsts zemes dienesta klientu konsultante no Jelgavas; Lorija Trepcova, Valsts meža dienesta vecākā referente no Balviem; Vanda Bērziņa, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Rīgas.