Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Saldējuma brends radījies lielisku reklāmu pirms šausmu filmām kinoteātros

Vai Stīvenam Kingam uzradusies konkurence?

Lieliskajam parodiju meistaram Maikam Dīvai beidzot ir bijusi iespēja veidot īstu reklāmu, un tā ir tieši tik neprātīga, kā Jūs gaidījāt! Protams, labā nozīmē!

Dīva ir labi pazīstams ar to, ka pēdējās vēlēšanās kopā ar citiem video meistariem izveidojis neparastas, bet neapšaubāmi izklaidējošas Donalda Trampa un Hilarijas Klintones parodiju reklāmas.

Pamanot viņa talantu, viņu nolīdzis arī Halo Top saldējums, kas ir strauji augšupejošs zīmols, kas apņēmās radīt provokatīvu reklāmu par saldējuma brutālo lomu agrīnā komunikācijā starp cilvēkiem un robotiem.

Tā ir visdārgākā saldējuma reklāma, ko mēs esam redzējuši. Melnā komēdija par robotu, kas draudīgi saka, ka “Visi, kas jums patīk, ir pazuduši! Ir palicis tikai saldējums” ir lieliska.

Lord Danger Productions radītā reklāma darbosies kinoteātros un tiešsaistē. To plānots izrādīt pirms filmām, tai skaitā Stīvena Kinga filmu “Tas”.

Savukārt pirmā lielā “Halo Top” reklāmas kampaņa, kas darbojas jau kopš jūlija, atspoguļo klasiskās allegoriskās cīņas starp eņģeļiem un velniem.