Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar: Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūlijā – LTV1

Konsolidētās TV skatītākais kanāls šī gada jūlijā – LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 12%. Otrs skatītākais TV kanāls bija TV3, kuram veltīti 8,9% no kopējā TV skatīšanās laika jūlijā. Trešais skatītākais bija kanāls TV3 Life, kura skatīšanās laika daļa bija 3,4%.

Savukārt konsolidētās TV jūlija skatītāko TV programmu topa pirmajās trijās vietās ierindojās kāda no XXVII Dziesmu un XVII Deju svētku pārraidēm kanālā LTV1. Pirmajā vietā – “ XXVII Dziesmu un XVII Deju svētki. Mūžīgais dzinējs”, kuru vēroja vidēji 9,8% jeb 174,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Otrajā vietā – “ XXVII Dziesmu un XVII Deju svētki. Kopā augšup”, kuru vidēji vēroja 9,2% jeb 164,3 tūkstoši TV skatītāju. Topa trešajā vietā ierindojās “XXVII Dziesmu un XVII Deju svētki. Atklāšanas koncerts dalībniekiem”, kuru savos mājas TV ekrānos vēroja vidēji 8% jeb 143,4 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Viens skatītājs pie TV ekrāna jūlijā pavadīja vidēji 3 stundas un 59 minūtes dienā, tas bija par 8 minūtēm vairāk nekā jūnijā, norāda Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters.

Foto: Valsts kanceleja