Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar: Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūlijā – LTV1

Konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā – “Viņas melo labāk 7”!

Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūlijā – LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,4%. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 8,7%. Savukārt trešais skatītākais TV kanāls bija PBK, kuram veltīti 7,8% no kopējā TV skatīšanās laika jūlijā.

Konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā – “Viņas melo labāk 7” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 5,9% jeb 111,4 tūkstoši skatītāju vecumā no četriem gadiem. Topa otrajā vietā – “Degpunktā” kanālā LNT, kuru vēroja vidēji 5,8% jeb 108,2 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Savukārt topa trešajā vietā ierindojās “Panorāma (Svētdienā)” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 5,7% jeb 107,1 tūkstotis Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka šogad jūlijā, salīdzinot ar 2018. gada jūliju, skatītāji vidēji ir pavadījuši par 2 minūtēm ilgāku laiku pie TV ekrāna, neskatoties uz to, ka pagājušajā gadā ēterā bija ārkārtīgi populārās Dziesmu svētku un pasaules futbola čempionāta pārraides.