Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar TNS: Konsolidētās TV skatītākais kanāls novembrī – TV3

Konsolidētās TV programmu novembra topa pirmajā vietā ierindojās “Saules mūžs. Gaismas uzvedums” !

Konsolidētās TV skatītākais kanāls novembrī bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 11,2%. Otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kuram veltīti 9,8% no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt trešais skatītākais kanāls bija LNT ar skatīšanās laika daļu 7,8%.

Konsolidētās TV programmu novembra topa pirmajā vietā ierindojās “Saules mūžs. Gaismas uzvedums” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 11,8% jeb 224,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Topa otrajā vietā – “LR proklamēšanas 100. gadadiena. NBS parāde” kanālā LTV1, kuru pie TV ekrāniem vēroja vidēji 11% jeb 208,4 tūkstoši skatītāju. Savukārt trešā skatītākā bija “LR proklamēšanas gadadiena. Valsts prezidenta R.Vējoņa uzruna” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 9,1% jeb 173,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Kantar TNS mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka novembrī vidēji ik dienu 67,8% Latvijas iedzīvotāju vēroja TV programmas to ētera laikā. Savukārt vidēji 14,1% skatītāju tās ik dienu vēroja ar nobīdi laikā, kas ir lielākais vidēji sasniegtais TV skatītāju īpatsvars šogad, kas vērojuši TV programmas ārpus to ētera laika.

Ārpus ētera laika skatīšanās vislielāko reitinga pieaugumu devusi filmai “Nameja gredzens” kanālā LTV1. Filmas ētera laikā to bija skatījušies vidēji 3,7% jeb 70,8 tūkstoši skatītāju, ierindojot to lineārās TV programmu topa 55.vietā. Savukārt pievienojot ārpus ētera laika TV skatīšanās datus, konsolidētās TV programmu topā tā ierindojās 16.vietā. Kopā šo filmu novembrī ir skatījušies vidēji 5,9% jeb 113 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.