Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Latviešu produktu dizaina zīmols KUKUU ieguvis iF DESIGN AWARD balvu

Apbalvojums piešķirts KUKUU jaunajam produktam SO:LO

Latviešu produktu dizaina zīmols KUKUU 10.martā ir ieguvis vienu no starptautiski nozīmīgākajiem apbalvojumiem pasaulē dizaina jomā – iF DESIGN AWARD.

Apbalvojums piešķirts KUKUU jaunajam produktam SO:LO, kas ieguvis augstāko novērtējumu disciplīnā – produktu dizains, bērnu produktu kategorijā. SO:LO ilgstspējība un estētiskais dizains ir guvis vairāk kā 58 neatkarīgu žūrijas ekspertu atzinību no visas pasaules. Balva iegūta lielā konkurencē – kopumā konkursā tika iesniegti 5500 pieteikumi no 59 pasaules valstīm.

IF DIZAINA BALVA tiek rīkota katru gadu. Tās organizētājs ir Vācijas senākā, neatkarīgā dizaina organizācija iF International Forum Design GmbH.

Latvijā SO:LO šobrīd var apskatīt Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kur līdz 9. aprīlim ir apskatāma Latvijas Dizaina gada balvas finālistu ekspozīcija.

SO:LO ir transformējama mēbele, kas var kalpot tā lietotājam, sākot no dzimšanas. Bēnam augot, tā maina funkciju, tādējādi taupot resursus un mudinot bērnu jau no mazotnes izmantot lietas ilgāk. Sākotnējā funkcija – bērna pārtinamais galdiņš. Bērnam paaugoties, vecāki var pārveidot mēbeli par bērnu galdiņu ar solu, kas, bērnam uzsākot skolas gaitas, viegli transformējams par rakstāmgaldu. Pateicoties mēbeles estētiskajam dizainam un rūpīgi atlasītiem ilgtspējīgiem materiāliem, lietotājs varēs to izmantot neierobežotu dzīves laiku.