Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

LTV valdi turpmāk vadīs tikai viens cilvēks

NEPLP stabilizē situāciju LTV pārvaldībā!

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 25.aprīļa sēdē izskatīja jautājumu par valsts SIA “Latvijas Televīzija” (LTV) statūtu apstiprināšanu jaunā redakcijā, lemjot, ka par LTV valdes vienīgo locekli tiek iecelts līdzšinējais LTV valdes loceklis Ivars Priede.

Ivaram Priedem ir tiesības iecelt prokūristus.

“Ja izmaiņas Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā tiks veiktas steidzamības kārtā, neizslēdzam iespēju, ka NEPLP sludinās jaunu konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem,” skaidro Aurēlija Ieva Druviete.

“Būtiska nozīme šī lēmuma pieņemšanā bija arī faktam, ka izstrādes procesā ir jaunais Sabiedrisko mediju likums,” uzsver NEPLP priekšsēdētāja Dace Ķezbere.

Kā zināms, konkursā NEPLP par Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētāju apstiprināja farmācijas kompānijas “Olainfarm” mārketinga tirgus datu analītiķi Eināru Gielu, bet par Latvijas Televīzijas valdes locekli digitālās attīstības un satura jautājumos – XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektori Evu Juhņēviču. Abiem nebija iepriekšējas darba pieredzes medijos.

Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētāji Einārs Giels un LTV valdes locekle, digitālās attīstības un satura jautājumos ieceltā Eva Juhņēviča pēc žurnālistu un politisko spēku izdarītā spiediena atkāpušies no amatiem LTV valdē.

Foto: F64