Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pēc 21 gada pārtraukuma M&M’s laiž klajā Ziemassvētku reklāmas turpinājumu

Beidzot varam uzzināt, kas notika ar Ziemassvētku vecīti!

Kad runa ir par konfektēm, tad vienalga kad, bet galvenais, lai būtu turpinājums. Tagad tiek atjaunota iemīļotā M&M’s brīvdienu reklāma, kura pirmatskaņojumu pieredzēja 1996. gadā, un nu, pēc 21 gada, Mars sniedz atbildi uz vienu no dzīves lielākajiem noslēpumiem – kas notika ar Ziemassvētku vecīti?

Atceraties: Ziemassvētku vakarā Sarkanā un Dzeltenā M&M’s konfekte (populārie tēli) satikās ar Ziemassvētku vecīti mirkli pēc tam, kad pa skursteni tas bija nolaidies kādā mājā. Sarkanā konfekte izbrīnīta skatījās uz bārdaino vīru un vien noteica: „Viņš eksistē!?”, bet Ziemassvētku vecītis bija vēl vairāk izbrīnīts un pirms ģībšanas nomurmināja „Viņi eksistē!”.

Noskaties 1996.gada reklāmu:

Vai esi aizdomājies, kas ar viņiem notika? Kas notika ar dāvanām, kas atradās Ziemassvētku vecīša kamanās? Vai kāda apēda Ziemassvētku vecīša paredzētos cepumus?

Pēc 21 gada Mars sniedz mums visas atbildes:

Pēc tam, kad Ziemassvētku vecītis noģībst, Dzeltenais izsaucas „Man jāizglābj Ziemassvētki!” un haotiski izsper dāvanas no kamanām. To pamana elfi un steidz zvanīt Ziemassvētku vecītim, lai noskaidrotu, kas noticis.

Vēlāk Ziemassvētku vecītis un Sarkanais uzzina, kas noticis un, ka dāvanas nonākušas pie nepareiziem cilvēkiem. Tomēr viss ir labāk, kā cerēts, kad kaimiņi iznāk no savām mājām, lai apmainītos dāvanām un tās sasniegtu pareizo galamērķi, tas viņus vēl vairāk satuvina.

“Mēs vēlamies, lai šajā svētku sezonā visi ir kopā un M&M’s ir tas, kas atgriezies, lai parādītu Ziemassvētku patieso nozīmi jaunās paaudzes faniem,” sacīja Mars pārstāve Mišela Megī.