Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Īpašā svētku kampaņā “Linkoln” piepilda mazas meitenītes sapņus

Kad vismaģiskākie sapņi pārvēršas realitātē...

Tas ir brīnišķīgākais laiks gadā… Ziemassvētku reklāmas, kurās vistrakākie un maģiskākie sapņi pārvēršas īstenībā!

Viens no tādiem uzņēmumiem ir „Lincoln Motor Company”, kas, lai reklamētu savu izpārdošanas laiku, Ziemassvētku kampaņā akcentē vēlmju sarakstu un sapņu piepildīšanos.

Pirmajā reklāmā atainota meitenīte Olīvija, kurai ir ļoti garlaicīgi, bet viņas galvā rosās daudz interesantas vēlmes. Piemēram, viņa gribētu redzēt kaut apsnigušas palmas un svētku romantiku zem āmuļiem. Un varbūt tam pievienot vēl dažus ziemeļbriežus Kalifornijas ielas vidū?

Otrā reklāmā akcents likts uz emocionalitāti un reklāma atainota dokumentālā veidā. Tajā parādītas desmit gadus vecas meitenītes bažas par mammu, kura visu laiku strādā, māsu, kurai ir zobu skavas. Meitenīte nolemj radīt īpašu ģimenes brīvdienu un viss nepieciešamais šādai vēlmei atrodas automašīnas Lincoln bagāžniekā.

Ideja par reklāmu uzņēmumam radās pēc vairāku bērnu apjautāšanas, ko viņi vēlētos saņemt Ziemassvētkos. Mazās meitenītes stāsts esot bijis tik iedvesmojošs, ka „Lincoln Motor Company” nolēmuši to pārvērst realitātē.

„Cenšoties izcelties starp Ziemassvētku vecīšiem, elfiem un sarkanām lentēm, radījām reklāmu, kurā ļāvām paskatīties uz tiem nevainīgajiem un jaukajiem bērniem, kas padara šos svētkus sirsnīgākus. Es domāju, ka tieši tas mums visiem ir vajadzīgs,” sacīja reklāmas aģentūras „Hudson Rouge” pārstāvis Džons Pīrs.