Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pētījums: Septembrī Latvijā skatītākie TV kanāli – PBK, TV3 un LTV1

Septembrī viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji par 10 minūtēm mazāk nekā augustā

Latvijā šogad septembrī skatītākie televīzijas (TV) kanāli bija PBK, TV3 un LTV1, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” apkopotie dati.

Šogad septembrī PBK kanālam veltīti 11% (augustā – 9,8%) no kopējā TV skatīšanās laika, TV3 – 9,9% (augustā – 9%), bet LTV1 – 9,4% (augustā – 9,6%) no kopējā TV skatīšanās laika.

Vienlaikus kanālam “NTV Mir Baltic” veltīti 8%, kanālam LNT veltīti 7,2%, kanālam TV6 – 2,7%, kanāliem 3+ un “REN TV Baltic” katram 2,6%, bet kanālam TNT – 2,3% no kopējā TV skatīšanās laika.

“Kantar TNS” Reklāmu reģistra vecākais klientu vadītājs Oskars Rumpēters atzīmēja, ka septembrī skatītāko kanālu pirmais trijnieks ir tāds pats, kāds tas bija līdz jūlijam, kad trijniekā iekļuva kanāls “NTV Mir Baltic”. Pamainījušās skatītāko kanālu pozīcijas, ja no janvāra līdz maijam pirmajā vietā bija kanāls TV3, bet jūnijā – LTV1, tad no jūlija līdz septembrim kanāls PBK ir skatītākais kanāls.

Septembrī viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji četras stundas un 21 minūti dienā, kas bija par 10 minūtēm mazāk nekā augustā.

TV skatīšanās laika daļas (Share %) salīdzinājums 2016.gada augusts – 2016. gada septembris

Foto: https://www.flickr.com/photos/infomatique/16991793890/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/